Şirin Camping

Şirin Camping
4,30

facebook.com/%C5%9Eirin-Camping-503218546518609/

0537 722 23 46

Altı Yalı Mah, Arıklı/Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Şirin Camping’te Assos’un göbeğinde huzurlu bir kamp tatili yapabilirsiniz. 10 yılı aşkın süredir deneyimi kaliteli hizmetle buluşturan Şirin Camping’te kampçılar için hem konforlu hem de kaliteli bir tatil deneyimi sunuluyor. Dolayısıyla tesiste, hayalini kurduğunuz tatili gerçeğe dönüştürebileceğiniz unutulmaz anılar biriktirebiliyorsunuz. Sımsıcak dekoru ve güler yüzlü hizmet kalitesinin misafirleriyle buluşturan Şirin Camping’in merkezi konum avantajı da bulunuyor. Dolayısıyla tesise gelirken hem toplu taşıma hem de şahsi aracınızı kullanabiliyorsunuz. Tesise özel araçlarla ulaşım Behramkale Köy Yolu üzerinden sağlanıyor. Tesise gelirken Assos ilçe merkezinden yola çıktığınızda Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru Batı yönünde ilerlemeniz gerekiyor. Ardından Ayvacık Gülpınar Yolu konumunda sağa dönerek Behramkale Köy Yolu üzerinde devam etmelisiniz. Daha sonra sağa doğru döndüğünüzde Şirin Camping’i sağda göreceksiniz. Tesise ulaşımınızda Assos içerisinde çalışan minibüsleri de kullanabilirsiniz. Üstelik tesise vardıktan sonra şahsi aracınızı otoparka güvenle park edebilirsiniz.

Yaz gelince çocuklu ailelerin ilk tercihi olan Şirin Camping’te ahşap bungalov, şahsi çadır ya da karavan park alanında konaklama imkânı bulunuyor. Üsteli kendi çadırınız yoksa işletmenin tahsis ettiği konforlu çadırları da kiralayabiliyorsunuz. Ancak tesiste karavan park alanı biraz kısıtlı. Bu nedenle şahsi karavanla gelecekseniz önceden rezervasyon yaptırmalısınız. Yaklaşık 5 buçuk dönümlük bir arazi üzerine kurulmuş Şirin Camping’te her türlü ihtiyacınız için gelişmiş hizmetler bulunuyor. Tesiste açlığınızı gidermek için restoranın lezzetli yemeklerinden tadabilir ya da kendi yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Ortak kullanım mutfak alanında misafirler için buzdolabı hizmeti de veriliyor. Bu sayede yanınızda getirdiğiniz besinleri de güvenle muhafaza edebiliyorsunuz. Yemeğiniz için lezzetli seçeneklere başvurmak isterseniz de kontrollü biçimde mangal yakabilirsiniz. Kamp süresi boyunca çeşitli ihtiyaçlarınız noktasında çıkış kapısının hemen solunda bulunan marketten faydalanabilirsiniz. Şirin Camping’te kamp deneyiminize kaliteli anılar katarken sahilde bir kamp ateşi yakabilirsiniz. Özellikle akşam vakti sahilde ateş yakarak sevdiklerinizle birlikte etrafında toplanmanın oldukça keyifli olacağını söyleyebiliriz.

Assos’un incisi Şirin Camping, masmavi bir denize sıfır konumda yer alıyor. Üstelik Şirin Camping’in misafiri olduğunuz sürece şezlong ve şemsiyelerden ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz. Böylece plaj bölgesinde güneşin tadını çıkartırken masmavi bir denizde yüzme ve dalışı da deneyimleyebiliyorsunuz. Üstelik çevrede olta balıkçılığı yapabileceğiniz kayalık ve iskele bölgesi de bulunuyor. Özellikle ailelerin birinci tercihi olan Şirin Camping’te 7’den 70’e herkesin keyif alabileceği hizmetler mevcut. Tesiste çocuklar için kurulmuş eğlence bölgeleri sayesinde ailelerin de keyifli vakit geçirmesi mümkün hâle geliyor. Dolayısıyla Şirin Camping’te konforu yakalarken eğlenceli aktivitelere de vakit ayırabiliyorsunuz. Tesiste her bütçeye göre bungalov oda tipleri bulunuyor. İhtiyacınız ve bütçenize göre doğru tercihi yaparak konforlu bir kamp tatiline imza atabilirsiniz. Ayrıca şahsi karavanınızla tesise gelecekseniz önceden rezervasyon yapmanız gerektiğini unutmamalısınız.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş