Sincap Kamp

Sincap Kamp
4,50

sincapkamp.com/

0533 374 89 98

Sokakağzı mevkii no:77, Balabanlı/Ayvacık/Çanakkale

sincapkamp@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Düşlediğiniz bir kamp tatiline dair her türlü imkânı Sincap Kamp’ta bulabilirsiniz. Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi Balabanlı mevkiinde hizmet veren Sincap Kamp, farklı tatil anlayışlarına aynı anda hitap edebilmek için çeşitli bakış açılarını birleştirerek özenle kurulmuş bir tesis. Üstelik kamp işletmesinin çalışma prensibi misafirlerin kendini özel ve konforlu hissetmesi üzerine geliştirilmiş. Assos’un incisi Sincap Kamp’a ulaşım için iki türlü ulaşım alternatifi kullanılıyor. Öncelikle tesise ulaşım için tercihiniz toplu taşımadan yana olacaksa Ayvacık Otogarı’na giden araçları tercih etmelisiniz. Daha sonra Ayvacık Otogarı’ndan kalkan Gülpınar minibüslerine binerek Koyunevi Köyü’nde inmelisiniz. Ardından sahile inen 3-4 km’lik yolu yürüyebilir ya da çevrede bulunan araçlardan yardım isteyebilirsiniz. Sincap Kamp’a gelirken tercihiniz özel araçtan yana olacaksa da Assos ilçe merkezinden yola çıkıp Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru ilerlemelisiniz. Daha sonra Ayvacık Gülpınar Yolu yönünde sola döndükten sonra Balabanlı istikametine doğru gidebilirsiniz. Sincap Kamp’a ulaştıktan sonra özel aracınızı da misafirler için özel tahsis edilen otoparka park edebilirsiniz.

Midilli Adası’na uzanan masmavi bir deniziyle misafirleri büyülemeye aday olan Sincap Kamp’ta 4 farklı konaklama alternatifi bulunuyor. Tesiste arzunuza göre çadır kiralayabilir ya da Sincap Oda, Zeytin Odaları ya da Standart Oda tiplerini kiralayabilirsiniz. Aynı zamanda kamp sevginize hitap etmek üzere tesiste çadır konaklama yerleri de mevcut. Bu alanlarda kendi özel çadırınızla güvenle konaklayabilirsiniz. Sincap Kamp’ta kendi çadırınızı kuracaksanız 3x3m taban alanından büyük çadırların kabul edilmediğini unutmamalısınız. Ayrıca tesis tarafından misafirlerin konforunu korumak üzere çadır alanına 08.00-22.00 saatleri arasında giriş kabul ediliyor. Tesisin misafirler için tahsis etmiş olduğu özel çadırların içerisinde iki adet tek kişilik veya bir adet çift kişilik yaylı yatak bulabilirsiniz. Tesiste çadır kiralaması yaptığınızda ortak kullanım alanında sunulan her türlü hizmetten konaklama ücretine dâhil olarak faydalanabilirsiniz. Tesiste zeytin odaları kiralarsanız birer çift kişilik yatak yanı sıra çekyat ya da ek yatak hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda Sincap Odalarında çift kişilik yatak ya da ranza seçeneğinden dilediğinizi kahvaltı dâhil olmak üzere kiralayabilirsiniz. Sincap Kamp’ın deniz ya da bahçe manzaralı standart odaları da 2, 3, 4 ve 5 kişilik kapasitelere sahip. Dolayısıyla Sincap Kamp’ta konaklama tercihiniz ne olursa olsun ev konforunu tatilinizde de hissedebilirsiniz. Üstelik Sincap Kamp’ta gün içerisinde keyifli vakit geçirebileceğiniz, ücretsiz şezlong ve şemsiye hizmetinin sunulduğu bir plaj da mevcut. Ancak şezlong alanı ve restorana dışarıdan yiyecek-içecek getirilmediğini unutmamalısınız.

Kampçıların gözde tatil rotası Sincap Kamp’ta restoran ve bar hizmeti sağlanıyor. Tesisin kahvaltısını açık büfe şeklinde de alabilirsiniz. Üstelik restoranda vegan ya da vejetaryen beslenme tarzına ilişkin uyumlu yemek çeşitleri de bulabilirsiniz. Gün içerisinde keyifli bir vakit geçirmek için de tesisin barında lezzetli kokteyllerin tadına bakabilirsiniz. Sincap Kamp’ta konaklarken çeşitli kurallara da dikkat etmenizi öneririz. Tesisin misafirler için sağladığı kiralık çadır ya da odaların içine evcil hayvanlar kabul edilmiyor. Ayrıca tesiste altyapı yetersizliğinden dolayı tehdit oluşturduğu için elektrikli ısıtıcı, ocak ve kettle gibi aletlerin kullanımı yasak. Tesisin su dâhil sıvı içeceklerin koyulmasına izin vermediği buzdolabı, her hafta pazartesi günü temizleniyor. Bu nedenle pazartesi günü hiçbir eşyanızı buzdolabında bırakmamalısınız. Sincap Kamp’ta mangal ve ateş yakmak da yasak. Tesiste mutlu ve konforlu bir kamp tatili süresi için belirli kurallara uyarak hareket etmenizi tavsiye ederiz. 


Yorumlar

mehmet
2023 Tem
kahvaltı dahil 2023 fiyatı yetişkin kişi başı 380 çocuk 190

Hava durumu

Aktiviteler

Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Kültür
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş