Seyrek Çakıl Plajı Kamp Alanı

Seyrek Çakıl Plajı Kamp Alanı
4,50

--

--

Gökçeören, Kaş/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Akdeniz’in enerjik dokusunu keşfetmek isterseniz kamp rotanıza mutlaka Seyrek Çakıl Plajı’nı eklemelisiniz. Antalya-Fethiye yolu üzerinde bulunan kamp alanı belediye tarafından işletiliyor. Bu sayede ihtiyacınız olan şezlong, soyunma kabini, şemsiye ve loca gibi her türlü imkâna ulaşabiliyorsunuz. Belediyenin sunmuş olduğu geniş imkânlar sayesinde plaj sınırları dışına çıkmadan da birçok ihtiyacınızı kolay biçimde karşılayabiliyorsunuz. Yaz sıcağından bunaldığınız anda isterseniz masmavi bir denizde serinliyor isterseniz de kafeteryada soğuk içeceklerinizi yudumlayabiliyorsunuz. Kaş ilçe merkezine 14 km’lik mesafede bulunan Seyrek Çakıl Plajı’na özel araçla gelebiliyorsunuz. Ancak bunun için sınırlı otopark imkânını göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Dilerseniz de ilçe merkezinden Kaş-Kalkan yönüne giden minibüsler ile kamp alanına ulaşabilirsiniz.

Seyrek Çakıl Plajı’nda hiçbir şeyden mahrum kalmamanız için birçok hizmet sunuluyor. Gün içerisinde yeme-içme gibi temel ihtiyaçlarınızı tesisin özel büfesinden karşılayabiliyorsunuz. Aynı zamanda wc ve duş gibi gereksinimler için de geniş hizmetler bulunuyor. Denize girilebilecek en güzel alanlardan biri olan Seyrek Çakıl Plajı çok büyük bir ölçüme sahip değil. Bu nedenle hafta sonları bölgeye gittiğinizde çadır kurabilecek bölgeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Hem konforlu biçimde konaklamak hem de sakin bir çadır kampı yapmak için bölgeye geliş tarihinizi hafta içine getirmenizi tavsiye ederiz.

Turkuaz mavisi deniz suyuyla görenleri kendine hayran bırakan Seyrek Çakıl Plajı’nda yapacağınız çadır kampını birçok aktiviteyle neşeli hâle getirebilirsiniz. Akdeniz’in masmavi sularında arzunuza göre yüzme ya da dalış ile vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda bölgeyi keşfedeceğiniz bir doğa yürüyüşü ya da bisiklet sürüşü de yapabilirsiniz. Belediyenin kapsamlı tesisinde vakit geçirirken ilçe merkezini keşfetmek için de bir gezi planlayabilirsiniz. Yanınızda bir voleybol topu getirerek sevdiklerinizle plaj voleybolu da oynayabilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Restoran

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş