Seydim Göleti Kamp Alanı

Seydim Göleti Kamp Alanı
4,50

--

--

Çorum Merkez/Çorum


Hakkında

Atmosferiyle adeta huzur bulabileceğiniz rotaların başında Seydim Göleti yer alıyor. Çorum’un merkezinde yer alan Seydim Göleti’nin şehir merkeziyle yaklaşık 20 km’yi bulan bir mesafesi mevcut. Bu sayede yöre halkı tarafından piknik ve balıkçılık için sık sık tercih edilen göletin çevresine özel araç ve toplu taşımayla ulaşabilirsiniz. Seydim Göleti Kamp Alanı her ne kadar Çorum şehir merkezine yakın bir noktada bulunsa da doğanın huzurlu yüzünden nasibini almış. Bu sayede Seydim Göleti çevresinde yorucu rutinlerden arınabileceğiniz dinlendirici bir deneyim elde edebilirsiniz. Şehrin muhteşem atmosferiyle harmanlanmış Seydim Göleti Kamp Alanı’na şahsi çadır ya da karavanınızla giderek gördüğünüz düzlük bir alanla güvenle konaklayabilirsiniz.

Masmavi bir göl ve yemyeşil tabiatı bir araya getiren Seydim Göleti Kamp Alanı’nda tesisleşme henüz aktifleşmemiş. Tamamen doğal kalmış Seydim Göleti’nde kalırken ihtiyaç duyacağınız materyalleri gelirken yolda temin edebilirsiniz. Yol süresince alışveriş yapamazsanız da Seydim Göleti’nin şehir merkezine yakınlığını bir fırsat bilerek merkezden alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda merkezde bir şehrin dokusunu keşfederek gizli kalmış bir tarihe de tanıklık etme fırsatı bulabilirsiniz. Seydim Göleti Kamp Alanı aileler için bir piknik alanı hâline gelirken balıkçıların verimli mahsul alabileceği elverişli rotalardan. Bu sayede Seydim Göleti’ni her türlü aktivite ya da kafa dinleyebileceğiniz bir kamp deneyimi için tercih edebilirsiniz.

Şehirden sıkılanları huzura davet eden Seydim Göleti’nde huzurlu vakit geçirebileceğiniz birçok imkân bulunuyor. Göletin çevresinde yer alan elverişli patikalarda doğa yürüyüşü, doğanın sayısız güzelliğini fotoğraflayabileceğiniz gezi rotaları, kamp kurabileceğiniz elverişli düzlükler ve balık tutabileceğiniz verimli bir gölet bölgesi mevcut. Bu sayede doğaya geri dönerken iyi hissedebileceğiniz etkinliklere vakit ayırabilirsiniz. Seydim Göleti Kamp Alanı’na kış zamanı gidiyorsanız şehrin soğuklarına karşı bir önlem olarak kapsamlı kış kampı ekipmanı götürebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Balık Tutma
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Karavan park alanı

Yakacak odun

Ağaçlık alan