Sevgi Plajı (Love Beach) Kamp Alanı

Sevgi Plajı (Love Beach) Kamp Alanı
4,00

--

--

Davutlar, Kuşadası/Aydın


Hakkında

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde ücretsiz popüler bir kamp alanı arıyorsanız rotanıza mutlaka Sevgi Plajı’nı dâhil etmelisiniz. Türkiye’nin en popüler bölgelerinden biri olarak anılan Sevgi Plajı, Kuşadası’nın Davutlar beldesinde yer alıyor. Bölgenin merkezi konumu sayesinde hem toplu taşıma hem de özel araçlarla kolayca ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Kamp alanının merkezi konumu ve popüler yapısı haliyle yaz sezonunda oldukça kalabalık olmasını sağlıyor. Bu nedenle giderken popüler bir noktada kamp yapacağınızı bilerek hareket etmelisiniz. Love Beach olarak da anılan Sevgi Plajı’na girişler ücretsiz olsa da özel aracınızı otoparka park ederken küçük bir ücret ödemeniz gerekebilir. Bunun dışında çadır ya da karavan park alanından faydalanırken herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor.

Ücretsiz çadır ve karavan kampı yapabileceğiniz kamp alanı geniş bir yüzölçümüne sahip. Dolayısıyla kamp yaparken diğer tatilcilerle çok yakın konumda bulunmuyorsunuz. Plajın biraz arka taraflarında çadırınızı kurabileceğiniz daha düzlük bir bölge bulunuyor. Aynı şekilde karavanların konaklayabilmesi için de özel bir alan mevcut. Konaklama türünüz ne olursa olsun herhangi bir ücret ödemediğiniz Sevgi Plajı’nda çeşitli hizmetlerden de faydalanabiliyorsunuz. Plajda wc, duş, elektrik, internet bağlantısı, mangal alanı, büfe, otopark, yürüyüş ve bisiklet parkurları bulunuyor. Bunun yanı sıra plajda yüzerken ihtiyaç duyabileceğiniz şemsiye, şezlong ve soyunma kabini gibi olanakları bir ücret karşılığında kiralayabiliyorsunuz. Bu sayede plajda konakladığınız süre boyunca birçok ihtiyacınızı bölge dışına çıkmadan karşılayabiliyorsunuz.

Ücretsiz karavan ve çadır kampı yapabileceğiniz Sevgi Plajı’nda çeşitli aktivitelerle günü daha değerli kılabilirsiniz. Plajın çevresinde bulunan yürüyüş parkurunda trekking yapabilirsiniz. Aynı zamanda bisiklet parkurunda da unutamayacağınız birçok anı biriktirebilirsiniz. Güneş-kum ve denizin keyfini çıkarmak isterseniz de plajda yüzebilir ya da su altı güzelliklerini keşfedeceğiniz bir dalış yapabilirsiniz. Sevgi Plajı’nın merkezi konumu sayesinde kısa süre içerisinde yerleşim alanlarına da gidebilirsiniz. Bu imkân sayesinde kültürel bir gezi de planlayabileceğiniz. Ücretsiz Sevgi Plajı’na doğru yola çıkarken konaklamanın ücretsiz, hizmetlerin ücretli olduğunu unutmamalısınız.


Yorumlar

Ergin
2022 Eyl
Ücretli ve ücretsiz alanlar varmış, ücretsiz bölgede uzun süreli de kalınabiliyormuş.
Eren
2022 Eyl
Öncelikle hemen belirtiyim kamp alanı ÜCRETLİ,ve eylül ayında gelmiş olmama rağmen gecelik 200 TL kişi başı ücret olduğunu söylediler,duş alanı tuvaletler bakımsız ve pis,ortam kötü,gitmek isteyenler için düşünün derim..

Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Kalıcı kamp

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş