Serender Bungalow Otel

Serender Bungalow Otel
4,50

instagram.com/serenderbungalov/

0 532 303 49 18

Cumhuriyet, Kozbeyli Köyü Yolu Kümesi No:477, Foça/İzmir

Özel işletme


Hakkında

Doğanın göbeğinde adeta masal evi konseptini yaşamak için Foça’da bulunan Serender Bungalow Otel tesisine gidebilirsiniz. İzmir Foça’nın Kozbeyli Köyü Yolu Kümesi’nde hizmet veren bungalow tesisinde adeta masal evlerini andıracak özellikle bungalow yapılar inşa edilmiş. Konseptlerin güzelliği ve doğayla iç içe konumu sayesinde kendinizi hiç olmadığınız kadar özel hissetme şansına sahipsiniz. Serender Bungalow Otel, denize araçla yaklaşık 3 dakikayı bulan yakın bir mesafede konumlanıyor. Dolayısıyla tesiste konforlu konaklama imkânlarıyla buluşurken gün içerisinde yüzme ve dalış gibi aktivitelerin de keyfini çıkarabiliyorsunuz. Yola yakın bir noktada bulunan Serender Bungalow Otel’in ulaşım alternatifleri de oldukça elverişli. Bu sayede tesise gelirken hem özel araç hem toplu taşıma araçlarını kullanmak mümkün.

Serender Bungalow Otel tesisinde konaklayabileceğiniz taş ev, standart ve 1+1 bungalov konseptleri düzenlenmiş. Bu sayede hem kendiniz hem de sevdikleriniz için en uygun tercihi yaparak unutulmaz tatil anıları biriktirebilirsiniz. Tesisin farklı konseptlerle düzenlenmiş bungalow yapılarında dekorasyon ögelerinden yatak eşyalarına kadar her hizmet alternatifi düşünülmüş. Bu sayede aradığınız bungalow konseptini bulurken hizmetler noktasında aynı kaliteyle karşılaşabiliyorsunuz. Doğanın büyüleyici oksijeniyle harmanlanmış Serender Bungalow Otel’de balayı, nostalji ya da modern gibi çeşitli temaları tek bir noktada bulabiliyorsunuz. Bu sayede bungalow otelin konaklama imkânları sayesinde güzel günlerinizin oldukça unutulmaz bir hâle geleceğini söyleyebiliriz.

Foça’nın popüler rotası Serender Bungalow Otel tesisinde hem keyifli hem de dinlendirici aktiviteleri bir arada yapabilirsiniz. Özellikle tesis bünyesinde bulunan şarap mahzenini mutlaka gezmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca tesisin özel yüzme havuzunda yazlık etkinlikleri deneyebilir ya da kısa bir süre içerisinde özgürce yüzebileceğiniz deniz kenarına gidebilirsiniz. Üstelik tesise geldiğinizde doğanın kalbinde bulunacağınız için mutlaka doğa yürüyüşüne vakit ayırmanızı tavsiye ederiz. Tesisin güncel fiyatları ve rezervasyon bilgisi için yola çıkmadan önce iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Havuz)
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş