Seles Camping

Seles Camping
4,60

instagram.com/selescamping/

05326746148

Ağullu, Köy İçi Sok No:13, Kaş/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Şehir hayatından izole olurken hem köy hem de kamp hayatına adım atabileceğiniz bir tatil için Seles Camping’i değerlendirebilirsiniz. Ağullu Köyü’nde yer alan Seles Camping, 600 metrelik bir rakımda iki dönüm arazi ve 55 badem ağacının serinletici gölgesine sahip. Bu sayede özellikle yaz sıcağından bunalan kampçıların ilk tercihi arasında yer alıyor. Ağullu Köyü’nde yer alan Seles Camping’e Kaş otobüs terminalinden yürüyerek ya da köy minibüslerine binerek ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda tesise özel aracınızla gelirseniz de güvenle park edebileceğiniz bir otopark bulunuyor. 

Köy hayatını unutmayan Seles Camping’te hem kendi çadırınızı kurabiliyor hem de işletmenin özel çadırlarını kiralayabiliyorsunuz. Aynı zamanda bungalov ya da ahşap ev konaklaması da yapabiliyorsunuz. Tesiste köy hayatını unutmayanlar için Badem Ev ve motosiklete ilgi duyanlar için Biker’s Room bulunuyor. Aynı zamanda konforlu bir bungalov konaklaması için taş oda, mor oda, yeşil oda zeytin ev ya da limon ev konseptini tercih edebiliyorsunuz. Çok eski bir köy evinden restore edilen tesiste her türlü konaklama ihtiyacınızı karşılayacak kapsamlı olanaklar bulunuyor. Tesisin geniş bahçesinde vakit geçirirken yüzme havuzu, bar, restoran, gölet, resim atölyesi, kütüphane, ortak alan ve egzersiz bölümünden faydalanabiliyorsunuz. Aynı zamanda konforlu bir konaklama imkânı sunan tesiste wc, duş, elektrik, internet bağlantısı, sıcak su, restoran, çay ve kahve hizmeti, havuz, otopark, kahvaltı-akşam yemeği ve ücretsiz su gibi hizmetleri değerlendirebiliyorsunuz.

Geniş bir doğada misafirlerine hem konforlu hem de geniş hizmetlerle dolu bir konaklama imkânı sunan tesiste oldukça keyifli vakitler geçirebiliyorsunuz. Vaktinizi hem değerli hem de eğlenceli kılmak için tesiste yamaç paraşütü, tekne turu ve kano ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Aynı zamanda unutulmaz bir deneyim için Likya Yolu’nda trekking yapabilir ya da ata binebilirsiniz. Yaz sıcağından kurtulmak isterseniz de tesisin hijyenik yüzme havuzunu kullanabilirsiniz. Üstelik vücudunuzu dinç tutacak egzersiz ya da yoga etkinlikleri de yapabilirsiniz. Tesise doğru yola çıkmadan önce soru işaretlerinizi cevaplamak için bağlantı adresleri üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
At Binme
Kano
Yamaç Parasutu
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Yüzme (Havuz)

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş