Secret Garden Kabak

Secret Garden Kabak
4,20

--

0 533 015 32 38

Faralya mahallesi, Kabak sokak, Fethiye/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Likya Yolu’nun yakınında huzur bulacağınız bir kamp tatili için Secret Garden Kabak tesisine gidebilirsiniz. Muğla’nın Fethiye ilçesinde hizmet veren tesis, doğanın içerisinde büyüleyici konumuyla görenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor. Kabak Koyu’nda eşsiz manzara keyfi sunan tesis, Likya Yolu’nun içerisinde bulunuyor. Dolayısıyla büyüleyici Likya’da tarihin kalıntılarını görmek üzere bir trekking yaparken dinlenme rotanız olarak Secret Garden tesisini belirleyebilirsiniz. Tesiste bulduğunuz hizmet ve konaklama imkânları sayesinde bir dinlenme sürecinden daha fazla vakit geçirmek isteyeceğinizi söyleyebiliriz.

Likya’nın saklı cenneti Secret Garden Kabak tesisinde konaklayabileceğiniz çadır alanları bulunuyor. Üstelik çadır bölgelerinin diğer alanlardan izole olmuş sakin konumu sayesinde huzur bulabileceğiniz bir tatil süresi geçirebiliyorsunuz. Secret Garden tesisinde misafirlerin huzurlu ve keyifli vakit geçirmesi için kamelyalar da inşa edilmiş. Burada dilerseniz yoga yapabilir dilerseniz de sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Tesiste konaklarken hizmet olarak ise sıcak su, wc, ortak oturma alanı, elektrik bağlantısı ve büfe gibi hizmetleri bulabilirsiniz.

Secret Garden Kabak tesisinin en çok sevilen özelliklerinin başında bir yanda yemyeşil orman bir yanda masmavi denizi kucaklıyor olması geliyor. Dolayısıyla tesiste kaldığınız süre boyunca masmavi bir denize giderek yüzme, dalış ya da olta balıkçılığı gibi aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Likya Yolu’nda trekking yapabileceğiniz gibi çevredeki doğa harikalarını keşfetmek için bisiklet sürüşüne çıkabilirsiniz. Secret Garden Kabak tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi edinmek için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Cep telefonu cekiyor

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Tuvalet

Duş