Sapanca Uğurlu Bungalov

Sapanca Uğurlu Bungalov
4,90

ugurlubungalov.com/

+90 (544) 405 69 43

Rüstempaşa, Sahil Cd. 34/3, Sapanca/Sakarya

Özel işletme


Hakkında

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde eşsiz tatil anılarına imza atmak için tercihinizi Sapanca Uğurlu Bungalov tesislerinden yana kullanabilirsiniz. Özel havuzlu bungalov evler ve muhteşem bir doğa konumuyla kendinizi tatil boyunca oldukça uğurlu hissedebileceksiniz. Uğurlu Bungalov, Sapanca’nın Rüstempaşa beldesi Sahil Caddesi konumunda bulunuyor. Bu sayede cadde istikametinde çalışan araçlarla ulaşım sağlayabiliyor ya da tesise geliş noktasında kendi özel aracınızı kullanabiliyorsunuz. İstanbul’dan 1 saat 37 dakika, Sakarya şehir merkezinden ise 24 dakikalık bir sürede ulaşacağınız Uğurlu Bungalov tesislerine geldikten sonra özel aracınızı da konaklama ücretine dâhil olarak güvenle otoparka bırakabilirsiniz.

Uğurlu Bungalov tesisinde misafirlerin kendini hem ev içi hem de dışında konforlu hissedebilmesi için çeşitli konaklama hizmetleri düşünülmüş. Bu sayede tatil boyunca kendinizi şehirdeki evinizin konforunda bulabiliyor ve üstüne tertemiz bir oksijenin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Sapanca Uğurlu Bungalov evlerinde televizyondan şömineye, çay makinesinden küçük mutfak eşyalarına kadar her türlü hizmet olanağı düşünülmüş. Ayrıca tesisin tertemiz yataklarında kalırken ferah bir oda görüntüsüyle de buluşabiliyorsunuz. Bungalov evlerde özel tasarım mutfak alanı bulunuyor. Bu sayede kendi yemeklerinizi de kolayca hazırlayabiliyorsunuz. 

Sapanca Uğurlu Bungalov tesisi tatil boyunca pek çok aktiviteyi keşfedebilmeniz için özenle tasarlanmış. Her evin önünde bulunan veranda bölümü ve oturma alanları sayesinde ailenizle keyifli vakitlere imza atabiliyorsunuz. Aynı şekilde her eve özel havuzlarda büyüleyici bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Doğada dinlenebileceğiniz aktivitelere vakit ayırmak isterseniz de bisiklet sürebilir, yürüyüşe çıkabilir ya da doğanın güzelliklerinde fotoğraf çekebilirsiniz. Uğurlu Bungalov’a doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak adına iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Havuz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş