Sapanca Kıyı Bungalov

Sapanca Kıyı Bungalov
4,50

sapancakiyibungalov.com/

+90 (530) 870 30 54

Kırkpınar Soğuksu mah, Melih Kibar Sahil Yolu Cd. no:50, Sapanca/Sakarya

sapancakiyibungalov@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Sapanca’da kapsamlı hizmetlerle buluşacağınız, göl manzarasına konforu da ekleyen büyüleyici tesisleri başında Kıyı Bungalov geliyor. Sevdiklerinizle baş başa eşsiz vakitler geçirebileceğiniz Kıyı Bungalov tesisinde her ayrıntı sizin yerinize düşünülmüş. Dolayısıyla tesisten içeri girdiğiniz andan itibaren bungalovlara yürüdüğünüz yolu kendi ev yolunuz ve tesis restoranını kendi mutfağınız gibi görme imkânınız bulunuyor. Kıyı Bungalov tesisinin misafirlere sunmuş olduğu avantajlardan biri de ulaşım yönünde şekilleniyor. Tesise gelirken arzunuza göre Sapanca istikametine gelen araçları kullanabilir ya da kendi özel aracınızı tercih edebilirsiniz. Üstelik tesisin özel araç otoparkından konaklama ücretine dahil olarak güvenle faydalanabilirsiniz.

Sapanca Gölü’nün büyüleyici manzarasıyla bütünleşebileceğiniz Kıyı Bungalov tesisinde konaklama tercihi olarak pek çok alternatif belirlenmiş. Tesiste arzunuza göre Tiny House evleri, göl manzaralı bungalov yapılar ve standart bungalov evlerinde konaklayabilirsiniz. Her detayı özenle hazırlanmış bungalov evlerde yataktan mutfak eşyalarına kadar pek çok imkân düşünülmüş. Aynı şekilde tesiste misafirlerin hem huzurlu hem de güvenli vakitler geçirebilmesi için hijyen koşullarına son derece dikkat ediliyor. Bu sayede aileniz, sevdikleriniz ya da tek başınıza tatil yaparken soru işaretlerini şehrin gürültüsünün yanında bırakabiliyorsunuz.

Sapanca Kıyı Bungalov isimli tesiste kalırken hem yaz hem de kış aktivitelerini keşfedebilmeniz için pek çok aktivite alternatifi mevcut. Sapanca Gölü’ne oldukça yakın bir konumda tatil yaparken gölde yüzme, olta balıkçılığı, kano ve kürek gibi etkinliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca Sapanca’nın eşsiz doğasını keşfedebileceğiniz trekking turlarına da çıkma şansınız bulunuyor. Sapanca Kıyı Bungalov isimli tesise doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için önceden iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Kano
Yüzme (Nehir)
Doğada Yürüyüş
Yoga
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş