Sapanca Duru Bungalov

Sapanca Duru Bungalov
3,20

durubungalov.com/

0 530 810 69 97

Uzunkum Köy İçi, 1. Sk. No: 6/1 - 6/2, Sapanca/Sakarya

info@durubungalov.com

Özel işletme


Hakkında

Tıpkı adında olduğu gibi sakin ve duru bir kamp tatili için tercih listenize Duru Bungalov’u ekleyebilirsiniz. Sapanca Duru Bungalov, ağaçların yemyeşil renkleriyle bir ahenk oluşturduğu muhteşem doğada konumlanıyor. Ayrıca eşsiz Sapanca gölü manzarasıyla bir tatilden beklediğiniz her türlü hizmeti karşılamaya yetiyor. Duru Bungalov tesisinin Sakarya il merkezine 20 km ve Sapanca ilçe merkezine 3 km’yi bulan bir mesafesi mevcut. Bu sayede yakın konumlardan pek çok ulaşım alternatifiyle tesise ulaşabilmek mümkün. Üstelik tesise gelirken kendi aracınızı kullandığınız noktada otoparktan faydalanarak soru işaretlerini geri planda bırakabilirsiniz.

Duru Bungalov tesisinde alışılmışın dışında özel bir konaklama konseptiyle karşılaşmanız mümkün. Manevi bir özelliğiyle toprağın güçlü noktalarına kurulan bungalov evler, eğilimli bir zemin üzerinde bulunuyor. Üstelik birbirinden bağımsız noktalarda bulunan iki adet İskandinav çatılı evlerin her birinin üretim noktasında ahşap malzemeler kullanılmış. Bu sayede bungalov evlerde kalırken ekolojik sisteme uyumlu bir yapı tercihinde bulunabilir ve kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Yılın her sezonu keyifli vakit geçirebileceğiniz Sapanca Duru Bungalov evlerinde şömine soba, veranda, havuz ve jakuzi gibi özel imkânlar da düşünülmüş. Üstelik evlerin büyüleyici göl manzarasıyla hem dinleniyor hem de kendinizi özel hissedebiliyorsunuz.

Sapanca Duru Bungalov tesislerinde kalırken şehir gürültüsünden uzaklaşıp kendinizi pek çok doğa aktivitesiyle buluşturabilirsiniz. Sapanca’da il ormanı yanında ve meyve ağaçlarıyla çevrili muhteşem bir konumda bulunan tesiste trekking ve çeşitli sporları deneme şansınız bulunuyor. Dilerseniz doğanın, gölün ve meyve ağaçlarının eşsiz güzelliğini ölümsüz kılmak için fotoğraf çekebilirsiniz. Dilerseniz de eşsiz bir atmosferi keşfetmek için kısa geziler planlayabilirsiniz. Sapanca Duru Bungalov tesisine doğru yola çıkmadan önce iletişim kurarak bilgi almanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Havuz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş