Sapanca Dome

Sapanca Dome
4,30

sapancadome.com/

0530 706 49 54

Şükriye, Polat Merkez Sk. No: 53, Sapanca/Sakarya

info@sapancadome.com

Özel işletme


Hakkında

Her sabahı muhteşem bir doğa manzarasıyla karşılayacağınız büyüleyici rotalardan biri de Sapanca Dome. Farklı tarzları tek bir noktada birleştiren Sapanca Dome tesisi Sakarya’nın Sapanca ilçesi sınırlarında yer alıyor. Tesisin birbirinden güzel özel konseptleri ve doğayla bütünleşmiş konumu sayesinde adeta büyüleneceğiniz bir tatil sizleri bekliyor. Hayallerinizi süsleyen Sapanca Dome tesisine ulaşım da oldukça kolay. Tesise kendi özel aracınızla gelebildiğiniz gibi Sapanca merkezden servisle de ulaşma şansınız bulunuyor. Bunun için Sapanca merkeze gelmeden önce tesisle iletişime geçmeniz yeterli. Tesisle bağlantı kurulduktan sonra merkezden servise binerek kısa süre içerisinde Sapanca Dome’nin ayrıcalıklı dünyasına ulaşabilirsiniz. Unutulmaz anılara ev sahipliği yapan Sapanca Dome’ye İstanbul’dan 2, Kocaeli’den 1, Sakarya’dan ise yarım saat içerisinde gelebileceksiniz.

Birbirinden farklı konseptleri buluşturduğu doğada hayal gücü yüksek bir dünya oluşturan Sapanca Dome’de tercih edebileceğiniz birçok konsept bulunuyor. Tesisin Marrakesh, Japon, Metaverse, Ceviz, No Name, Dawn, Candy, Barok ve Akasya isimlerini verdiği 9 adet oda konsepti bulunuyor. Farklı zevkler çerçevesinde özenle dekore edilmiş konsept odalar sayesinde kendinizi çok özel hissedebiliyorsunuz. Sapanca Dome tesisinde kalırken mangal ve barbekü gibi kaynakları kullanarak birbirinden lezzetli öğünler elde edebilirsiniz. Tesis kendi misafirleri için mangal ve barbeküyü yakarak odaya kadar getiriyor. Bu sayede yemek vakitlerinde de tatil konforundan ödün vermiyorsunuz. Ayrıca farklı ülke lezzetlerini keşfetmek isterseniz de tesis restoranından faydalanabilirsiniz. Yemek ve ekipman konusunda ihtiyaç duyduklarınız için her gün saat 5 ila 7 arasında merkeze servis gidiyor. Bu servise kasap, market ve tekel gibi ihtiyaçlarınızı bir istek listesi hâlinde iletebilirsiniz. Üstelik tesis, misafirlerinden bunun için hiçbir hizmet bedeli talep etmiyor. Misafirlerin konforu için gelişmiş bir hizmet politikası sunan Sapanca Dome’de uzun süreli misafirler için kuru temizlemeye servis imkânı da bulunuyor.

Doğanın içerisinde ayrıcalıklı hizmetlerle birlikte ev konforunu bulabileceğinizi Sapanca Dome’de iyi hissedebileceğiniz birçok aktivite yapabilirsiniz. Odanın özenli tasarımıyla büyüleyici vakitler geçirirken verandada muhteşem bir doğa manzarasını izleyebilir ya da yoga yapabilirsiniz. Aynı zamanda doğanın göbeğinde konumlanmış tesiste bir doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz. Daha lüks tercihleri talep ederseniz jakuzili konseptleri kiralayabilirsiniz. Muhteşem bir manzara karşısında bir jakuzi keyfi büyüleyici olacaktır. Sapanca Dome’ye ilişkin hizmet bilgisi, güncel fiyat politikası ve rezervasyon için tesisle iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Glamping

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş