Sapanca Bungavillas

Sapanca Bungavillas
5,00

sapancabungavillas.com/

+90 537 823 21 24

Memnuniye, Sokak No:13/3, Sapanca/Sakarya

Özel işletme


Hakkında

Sapanca’nın huzurlu doğasında yaz kış demeden konforu bulabileceğiniz bir tatil için Bungavillas’a gidebilirsiniz. Sakarya Sapanca’nın Memnuniye Köyü'nde yer alan Bungavillas tesisi, tatilde şehirden uzaklaşarak izole bir yaşamı tercih edenlere hitap etmeyi başarıyor. 450 m rakım seviyesine sahip dağ manzaralı ormanların arasında kurulan tesiste konforlu ayrıntıları keşfederken eşsiz bir doğa siluetini bulabilirsiniz. Bungavillas tesisinin İstanbul şehir merkezine yaklaşık 140 km’yi bulan bir uzaklığı mevcut. Dolayısıyla yola çıktığınızda ücretli yolları bulunabilen Kuzey Marmara Otoyolu ya da Anadolu Otoyolunu kullanarak yaklaşık 1 saat 40 dakika içerisinde tesise ulaşabilirsiniz. Ayrıca tesise vardıktan sonra özel aracınızı da otoparka güvenle bırakabilirsiniz.

İlk bakışta eşsiz tasarımı ve doğayla muntazam uyumuna hayran kalacağınız Bungavillas tesisinde pek çok hizmet olanağı mevcut. Şömineden ısıtmalı havuz olanaklarına kadar lüks tercihlerinize kısa sürede karşılık bulabileceğiniz Sapanca Bungavillas tesisinde beş yıldızlı otel konforunu hissedebilirsiniz. Tesisin odalarında şömine, akıllı tv, wifi, ateş çukuru, barbekü ve ısıtmalı havuz gibi lüks hizmetler bulunuyor. Ayrıca tesisin özel kahvaltı servisiyle güne eşsiz bir başlangıç yapma şansına da sahipsiniz. Sapanca Bungavillas tesisinde müstakil bir bahçe içerisinde konumlandırılarak özel alanı önceleyen iki adet bungalov ev bulunuyor. Dolayısıyla evlerde kaldığınız süre boyunca şehir hayatından uzaklaştığınız gibi çevreden de izole süreler geçirebilirsiniz.

Sapanca Bungavillas tesisinde yıl boyunca hissedemediğiniz tertemiz bir atmosfere tanık olabileceksiniz. Üstelik tesisin doğayla bütünleşmiş eşsiz uyumu sayesinde yeşillikler arasında bisiklet sürebilir ya da doğa yürüyüşlerine çıkabilirsiniz. Yıldızlı Sapanca akşamlarını unutulmaz kılmak için de ateş çukurunda bir kamp ateşi yakarak sevdiklerinizde eşsiz vakitler geçirebilirsiniz. Sapanca Bungavillas tesisine doğru yola çıkmadan önce hizmet, konaklama şartları, müsaitlik ve fiyat bilgisi için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Yüzme (Havuz)
Doğada Yürüyüş
Yoga
Gezi
Rahatlama

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş