Sapanca Bungalovya

Sapanca Bungalovya
4,70

instagram.com/sapancabungalovya/

+90 (532) 384 5329

Şükriye, Pusula Sokak No:13, Sapanca/Sakarya

Özel işletme


Hakkında

Şehrin gürültüsünü geride bırakıp huzura kucak açabileceğiniz anılar biriktirmek için Bungalovya tesisini ziyaret edebilirsiniz. Sapanca Bungalovya tesisi, Pusula Sokak, Şükriye Mahallesinde konumlanıyor. Doğanın yemyeşil atmosferi içinde konumlanmış birbirinden özel bungalov evlerde kalırken uzun zamandır hissetmediğiniz kadar huzurlu vakitler geçirebiliyorsunuz. Sapanca Bungalovya tesisinin İstanbul şehir merkezinden 141 km’yi bulan uzaklık mesafesi mevcut. Bu sayede özel araçla yola çıktığınızda Kuzey Marmara Otoyolunda ücretli geçişleri kullanabilir ya da Anadolu Otoyolunu tercih edebilirsiniz. İstanbul’dan Sapanca Bungalovya tesisine özel yolculuğunuz yaklaşık 1 saat 40 dakika bandında sürecektir. Ayrıca tesise geldikten sonra konaklama ücretine dahil olarak otopark imkânını da kullanabilirsiniz. Sapanca şehir merkeziyle bungalov tesisi arasında 13 dakikalık bir sürüş mesafesi mevcut. Böylece Sapanca’ya geldikten sonra ulaşım noktasında taksiyi de tercih edebilirsiniz.

Sapanca Bungalovya tesisinde dışarı yaşamdan izole olmuş ve özel hayatı öncelemek adına çevresi kapatılmış beş adet bungalov ev bulunuyor. Şükriye mahallesinde hizmet veren tesiste bir tane asma katlı jakuzili bungalov ve dört tane havuzlu ve aynı zamanda jakuzili bungalov tipi bulunuyor. Odalarda misafirler için özel olarak çift kişilik yatak, jakuzi, şömine, ocak, çaycı, kahve makinesi, mini buzdolabı ve daha pek çok mutfak gereci mevcut. Bu sayede bungalov evlerde de kendi evinizde hissettiğiniz konfor düzeyini bulabilirsiniz. Dubleks havuzlu ve jakuzili bungalovu tercih ettiğinizde ise bahçedeki açık havuzda kendinizi çok özel hissedeceğiniz vakitler geçirebilirsiniz. 

Yeşillikler arasında huzuru çağrıştıran Sapanca Bungalovya tesisinde gün içerisinde vaktinizi keyifli aktivitelere ayırabilirsiniz. Büyüleyici bir manzara karşısında kitabınızı okuyabilir, fotoğraf çekebilir ya da salıncakta vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda doğanın eşsiz atmosferini keşfetmek için doğa ya da şehir yürüyüşlerine çıkabilirsiniz. Sapanca Bungalovya tesisine 0-12 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak kabul edilir. Tesisin diğer hizmet politikalarına ilişkin bilgi almak için yola çıkmadan önce iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Havuz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş