Salkım Saçak Camping

Salkım Saçak Camping
4,20

salkimsacakcamping.com/

0533 350 9332

Behramkale Koyu Kadırga Mevkii No:41, Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Kendinizi ev konforunda hissedeceğiniz bir kamp tatili için Salkım Saçak Camping’e gidebilirsiniz. Behramkale Koyu Kadırga Mevkii’nde bulunan Salkım Saçak Camping, misafirlerine “Assos’taki Eviniz” temasıyla hizmet veriyor. Dolayısıyla tesiste ev konforunu bulabileceğiniz birinci sınıf hizmet kalitesiyle buluşabiliyorsunuz. Salkım Saçak Camping’in elverişli konumu ulaşım noktasında da misafirlere kolaylık sağlıyor. Dolayısıyla tesise giderken hem toplu taşıma hem de özel araçları tercih edebiliyorsunuz. Denize sıfır tesise özel aracınızla gitmek için Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru Batı yönünde ilerleyerek Ayvacık Gülpınar Yolu konumunda sağa dönmelisiniz. Ardından Behramkale Köy Yolu yönünde devam ederek bir kez sağa dönüp daha sonra yine hafif sağa yönelmelisiniz. Sonra tekrar sağa dönüp yeniden sola döndüğünüzde Salkım Saçak Camping’i yolun sağ tarafında görebilirsiniz. Assos ilçe merkezinden tesise yaklaşık 12 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Salkım Saçak Camping’e giderken toplu taşımayı tercih edecekseniz de Assos ilçesinde hizmet veren minibüsleri kullanabilirsiniz. Üstelik Salkım Saçak Camping’e geldikten sonra tesisin misafirler için tahsis etmiş olduğu özel araç otoparkından faydalanabilirsiniz. 

Assos Salkım Saçak Camping’te misafirlerin kendini ev konforundan hissedebilmesi için bungalov, pansiyon ve çadır konaklama imkânı sunuluyor.  Dolayısıyla kamp tatilinden beklentinizi karşılayacak çadır kampı kurabilir ya da lüks tercihleriniz için bungalov kiralayabilirsiniz. Her eğlenceyi huzurlu ve eğlenceli bir hâle getiren Assos Salkım Saçak Camping’te her günü konforla karşılarken yeme ve içme vakitleriniz için gelişmiş hizmetler sunuluyor. Tesiste taze balık ve organik ürünlerin en temiz ve lezzetli şekilde hazırlandığı bir Ala Carte Restaurant mevcut. Burada birbirinden çeşitli lezzetleri tadarken ailenizle manzara eşliğinde huzurlu saatlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Tatildeki konforunuz için her ihtiyacı sizin yerinize düşünen Salkım Saçak Camping’te sunulan hizmetler; otopark, sıcak su, duş, tuvalet, bulaşık yıkama alanı, elektrik panoları, dinlenme alanı, soyunma kabinleri ve plaj olarak sıralanıyor. Ancak tesiste doğanın güzelliklerini korumak amacıyla ateş ve mangal yakılamıyor. 

Assos Salkım Saçak Camping’te konaklarken konforlu ve düzenli bir plajda güneşlenmenin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Tesisin fiyat politikasına göre pansiyon ve bungalov evlerde konaklayan misafirler şezlong ve şemsiyelerden ücretsiz olarak faydalanabiliyor. Ancak tesiste çadırda konaklayanlar için plajın 2 şezlong ve 1 şemsiye hizmeti Temmuz 2022 yılında belirlenen fiyata göre yaklaşık 100 TL karşılığında kiralanabiliyor. Dolayısıyla konaklama biriminiz ne olursa olsun masmavi bir denizde yüzme ve dalışın keyfini çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca yemyeşil bir doğada yürüyüş, gezi ya da bisiklet sürüşü de yapabilirsiniz. Salkım Saçak Camping’e doğru yola çıkmadan önce çeşitli sorularınız için iletişime geçmenizi öneririz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş