Salkım Camping

Salkım Camping
4,00

ekinciksalkimkamping.com/tr/index.html

+90 535 549 02 28

Ekincik, Köyceğiz/Muğla

info@ekinciksalkimkamping.com

Özel işletme


Hakkında

Yeşil ve mavinin birleştiği büyüleyici bir rotada kamp yapmak için Salkım Camping tesisini tercih edebilirsiniz. Denize sıfır bir noktada hizmet veren tesis hem konaklama hem de hizmet olanakları bakımından beklentilerinizi büyük ölçüde karşılamaya yetiyor. Muğla’nın Köyceğiz rotasında hizmet veren Salkım Camping, Ekincik Mahallesi bölgesinde bulunuyor. Dolayısıyla bölgeye yaz sezonu boyunca Köyceğiz’den kalkan belediye otobüsleriyle kolayca gelebilirsiniz. Aynı şekilde tesise bir kamp tatili için gelirken kendi özel aracınızı tercih ederek vermiş olduğunuz konaklama ücretine dahil olarak otopark imkânından da faydalanabilirsiniz.

Köyceğiz’in sakin ve huzurlu rotası Salkım Camping’te tercih edebileceğiniz pek çok konaklama alternatifi sunuluyor. Tesiste arzunuza göre kendi çadırınızı kurarak konaklayabilirsiniz. Aynı şekilde şahsi karavanınızla gelerek de Salkım Camping’in pek çok avantajından faydalanabilirsiniz. Tesiste konaklama türünüz her ne olursa olsun kendinizi konforlu hissedebileceğiniz çeşitli hizmetler de bulunuyor. Dolayısıyla tesiste kaldığınız ve kamp yaptığınız süre boyunca ortak kullanım alanlarında market, elektrik, duş, tuvalet, sıcak su, otopark ve internet bağlantısı gibi olanaklara kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde tesisin ortak kullanım alanında sunmuş olduğu buzdolabı, çamaşır makinesi ve şezlong hizmetlerini de konaklama ücretine ek küçük bir karşılıkla kullanabilirsiniz.

Doğayla iç içe konumu sayesinde misafirleri büyüleyen Salkım Camping’te keşfedebileceğiniz pek çok aktivite imkânı bulunuyor. Dolayısıyla tesiste kalırken Kaunos tekne turuna katılarak çevrede bulunan rotaları keşfedebilirsiniz. Masmavi bir güzelliği deneyimlemek için de yüzme ve dalış yapabilirsiniz. Tesisin çevre imkânlarından faydalanmak isterseniz de Sultaniye Kaplıcası ya da Çamur Banyosunda vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra bölgede balık tutma turuna katılma ya da doğayı keşfedeceğiniz bir trekking yolculuğuna çıkma şansınız da bulunuyor. Salkım Camping’e doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş