Salaşk Çadır ve Karavan Kamp Alanı

Salaşk Çadır ve Karavan Kamp Alanı
4,60

salask.org/

0532 355 16 75

Ovacık, Musalla Mahallesi, Kümeevler No:12, Çeşme/İzmir

Özel işletme


Hakkında

Salaşk Çadır ve Karavan Kamp Alanında sanat ile harmanlanmış keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Ömür Tevfik Tok tarafından işletme hâline getirilen tesiste görgü, hayvan sevgisi ve beceri gibi temalar çerçevesinde kaliteli hizmet politikası benimseniyor. Hem şehrin ortasında hem de doğa ile baş başa kalacağınız Salaşk Çadır ve Karavan Kamp Alanında kafa dinlerken aynı zamanda sanatla yoğrulmuş birçok beceriyi öğrenme fırsatına kavuşabilirsiniz. İşletmenin merkezi konumu özellikle ulaşım yönünde misafirlere kolaylık sağlıyor. Tesise hem özel araç hem de toplu taşıma araçlarıyla kısa sürede ulaşım sağlayabiliyorsunuz. “Ne yaparsan yap, aşk ile yap!” sözünü bir motto olarak belirleyen tesiste sanatla dolu bir tatilin yanı sıra huzurun derinliklerine de ulaşabileceksiniz.

Salaşk Çadır ve Karavan Kamp Alanında misafirler için konaklama imkânı olarak çadır ve karavan park alanı sunuluyor. Tesiste kendi çadırınız ya da şahsi karavanınız ile kalabiliyorsunuz. İşletmenin çadır alanında 10 adet 4 kişilik çadırlık bir yer bulunuyor. Dolayısıyla işletme randevulu sistemi kabul ediyor. Aynı şekilde karavanla konaklarken de önceden randevu yaptırmalısınız. Tesise kendi şahsi çadırınızla gelirseniz ücretsiz tuvalet, duş, elektrik ve internet bağlantısını kullanarak günlük 25 TL gibi makul bir ücrete konaklayabilirsiniz. Tesisin karavan parkında konaklayacak misafirler için de elektrik tedariği ve 5 metrelik istasyonlar hâlinde su hattı sunuluyor. Çeşitli hizmetlerden faydalanarak tesiste araç üstü ya da römork karavanınızla günlük 50 TL ücretle konaklayabilirsiniz. Salaşk Çadır ve Karavan Kamp Alanında ücretsiz birçok imkâna erişirken küçük bir ücret karşılığında lezzetli yemeklerin de tadına bakabiliyorsunuz. Restoranda sabah 9 ve öğlen 3 arası kahvaltı hizmeti veriliyor. Üstelik çay ve kahve ikramı da yapılıyor. Öğlen ve akşam vakitlerinde de randevulu olmak şartıyla geleneksel yemeklerin tadına bakabiliyorsunuz. 

Salaşk Çadır ve Karavan Kamp Alanı; Çatal Azmak Halk Plajı, sahil ya da beach merkezlerine yaklaşık 2 km’lik kısa bir mesafede yer alıyor. Bu sayede Çeşme’nin muhteşem denizinde yüzme imkânı bulabiliyorsunuz. Aynı zamanda yemyeşil bir doğayı keşfedeceğiniz doğa yürüyüşleri ya da bisiklet sürüşü yapabiliyorsunuz. Tesisin her bir köşesinde sanatın el işçiliğini temsil eden eserler görmeniz mümkün. Üstelik konakladığınız sürede ahşap yakma sanatı hakkında deneyimler de kazanabilirsiniz. Salaşk Çadır ve Karavan Kamp Alanına doğru yola çıkmadan önce güncel fiyat bilgisini öğrenmek ve randevu almak için iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

18°/18° C

Clouds

Pzt (22.Nis)

20°/22° C

Clouds

Sal (23.Nis)

18°/18° C

Clouds

Çar (24.Nis)

17°/18° C

Clear

Per (25.Nis)

17°/17° C

Clear

Cum (26.Nis)

18°/19° C

Clear

Cmt (27.Nis)

19°/19° C

Rain

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş