Salash Urla

Salash Urla
4,00

instagram.com/salashurla/

0 507 639 80 78

Özbek, Urla/İzmir

Özel işletme


Hakkında

İzmir’in Urla ilçesinde oldukça özgür bir kamp deneyimi için Salash tesisini tercih edebilirsiniz. Diğer ücretli kamp tesislerinden farklı bir prensiple çalışan Salash isimli tesiste sınırlı bir hizmet politikası ve konaklama imkânları sunuluyor. Bu sayede klasik bir deneyimin yanı sıra oldukça özgür bir konaklamayı deneyimleme şansınız bulunuyor. Tesis, Urla’nın Özbek isimli bölgesinde hizmet veriyor. Dolayısıyla tesise hem toplu taşıma hem de özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. Salash işletmesine toplu taşımayla geldiğinizde araç yalnızca köy girişine kadar hizmet veriyor. Köyün girişinden kalan noktaya kadar yolu yürüyerek devam etmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra tesise gelirken özel araç kullanarak kampınızı kurarken aracı dilediğiniz noktaya park edebiliyorsunuz.

Urla Salash tesisinde kendi çadırınızla özgür bir şekilde konaklama imkânınız bulunuyor. Üstelik çadırı dilediğiniz noktaya kurarak eşsiz bir doğanın keyfini çıkarabiliyorsunuz. Mavi ve yeşilin büyüleyici birleşiminde bulunan Urla Salash tesisinde akşamları keyifli kılacak ateş yakma imkânınız bulunuyor. Ayrıca getirdiğiniz malzemelerle mangal da yakabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra özel bir mutfak ya da restoranın bulunmadığı tesiste marketten temin ettiğiniz yemekleri tüketme şansınız bulunuyor. Tesisin geniş bahçesi ve özgür imkânları sayesinde çadır konaklamasının yanı sıra bir karavan park alanı olarak da kullanma şansınız mevcut.

Ege’nin büyüleyici denizine sıfır noktada bulunan Urla Salash tesisinde yüzme, olta balıkçılığı ve dalış gibi aktiviteleri deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca Ege’nin yemyeşil doğasını keşfedeceğiniz trekking ve gezi aktivitelerine vakit ayırabilirsiniz. Bu deneyimleri sürdürmek ve gördüklerinizi ölümsüzleştirmek için fotoğraf makinesi götürebilirsiniz. Urla Salash tesisine doğru yola çıkmadan önce güncel konaklama ücretleri ve hizmet detayları hakkında bilgi almak için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

21°/16° C

Clouds

Pzt (22.Nis)

25°/22° C

Clouds

Sal (23.Nis)

23°/17° C

Clouds

Çar (24.Nis)

21°/15° C

Clear

Per (25.Nis)

22°/16° C

Clear

Cum (26.Nis)

22°/17° C

Clear

Cmt (27.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş