Salaş Camping

Salaş Camping
4,40

salascamping.com

90 551 711 4094

Salas Camping, Aya Nikola Manastiri Mevkii Kiyiköy, Kirklareli

bilgi@salascamping.com

Özel işletme


Hakkında

İstanbul'a yaklaşık 2 saat mesafede Kırklareli-Kıyıköy'de bulunan kamp alanı papuç deresi yanıbaşında, kavak ağaçları ile etrafı çevrili bir aile kamp alanı. Kamp alanında yaklaşık 100 çadır konaklayabiliyor ve 10 çadır kiralık olarak sunuluyor. Toplu taşıma araçları ile de ulaşabileceğiniz kamp alanına Tekirdağ, Çerkezköy, Saray ve İstanbul otogardan otobüs seferleri sezona ve yoğunluğa bağlı olarak düzenleniyor.

Sezon 1 Mayıs itibari ile açılıyor, Atv, tekne ve çadır kiralama imkanı sunulan kamp alanında çoçuk parkı, restorant, buzdolabı, bulaşık yıkama alanı, ücretsiz wifi, sıcak su ve ortak alanlarda elektrik prizleri bulunuyor.

Kamp alanı ailelere özel ve huzurlu bir kamp deneyimi vadediyor, yanlız erkek ziyaretciler kabul edilmiyor. 2022 Kamp sezonunda Kişi başı günlük kamp ücreti yaklaşık 50 TL , 10 yaş altı çoçuklar ücretsiz, güncel fiyat için lütfen gitmeden önce iletişim kurun.


Yorumlar

Arzu Fatma
2022 Ağu
Aile ile tercih edilebilecek güzel bir kamp alanı. Nehir kenarında ve manastır, deniz, liman, tarihi Kıyıköy'e yakın oluşu çok güzel. Gündüz etrafı keşfedebilirsiniz. Gölge olması için kenardaki ağaçlık alanlar tercih edilmeli. İşletmenin yeteri kadar buzdolabı var, kullanabilirsiniz. Biz bayram sonrası tatil dönemi gittiğimiz için oldukça kalabalık ve ailelerin olduğu bir sezondu.
Ergin
2022 Tem
1 gece konakladık, kapının girişine çadır kurduk, çocuk erken uyuduğu için kapı girişi pek ideal bir nokta değil eğer erken uyuyorsanız. genellikle ailelerin tercih ettiği güzel bir kamp alanı. Nehir kenarında cadır kurma alanları var biz cocuğumuz olduğu için nehir kenarı tercih etmedik. Yeri manastırın hemen arkasında yürüyerek manastıra gidebilirsiniz. Elektirik prizlerini ve ortak kullanım buzdolabını kullandık. İşletme sahipleri iyi insanlar, ücret olarak kişi başı gecelik 75 TL ödedik, 2022 Temmuz. Kıyıköy merkezinde gezilecek yerler var, bu kamp alanını tekrar tercih ederiz.

Hava durumu

18°/12° C

Clouds

Pzt (27.May)

19°/13° C

Rain

Sal (28.May)

22°/15° C

Rain

Çar (29.May)

25°/17° C

Clouds

Per (30.May)

27°/18° C

Clouds

Cum (31.May)

Aktiviteler

Doğada Yürüyüş
Rahatlama
Kültür
Balık Tutma
Gezi
Kano
Motorbot
Voleybol

Kiralama

Atv

Tekne

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Voleybol alanı

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark