Sahil Camping Palanın Yeri

Sahil Camping Palanın Yeri
4,10

instagram.com/kamp.pala/

0 536 341 25 53

Karaburun, Karasu Şile Yolu No:403, Melenağzı Köyü/Akçakoca/Akçakoca/Düzce

Özel işletme


Hakkında

Akçakoca’nın vazgeçilmez rotası olarak huzurlu bir kamp yolculuğuna çıkmadan için Sahil Camping Palanın Yeri tesisini tercih edebilirsiniz. Tesiste misafirlerin avantajlı olduğu konuların başında sessizlik ve huzur geliyor. Denize sıfır bir noktada kurulan tesiste her sabahı kuşların cıvıltısıyla mutlu bir şekilde karşılayabilirsiniz. Sahil Camping Palanın Yeri tesisi Akçakoca’nın Melenağzı Köyü’nde hizmet veriyor. Bu sayede tesise Akçakoca bölgesinde hizmet veren araçlar, şehirlerarası otobüsler ve özel araçla çok kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca tesise özel araçla geldiğinizde park edebileceğiniz güvenli bir park yeri de bulabilirsiniz.

Sahil Camping Palanın Yeri tesisinde konaklamak için pek çok alternatif mevcut. Arzunuza göre tesiste kendi çadırınızı kurarak konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. Sahil Camping tesisi bir aile işletmesi olarak hizmet veriyor. Bu sayede ailenizle sıcak ve huzurlu bir kamp tatili geçirme imkânına sahip olabiliyorsunuz. Tesisin merkezi konumu sayesinde çevrede pek çok market ve restoran işletmelerine rastlayabilirsiniz. Bu sayede kendi yemeğinizi özel bir şekilde hazırlayabilir ya da dışarıdan kolayca temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ailenizle kamp günlerinin akşamını lezzetli bir mangalla daha keyifli hâle getirebilirsiniz. Mangal ekipmanlarını tesisten sağladıktan sonra gıdaları marketten temin edebilirsiniz. Satın aldığınız yemekleri ise buzdolabında güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Karadeniz’in huzurlu kıyılarına kurulmuş Sahil Camping Palanın Yeri tesisinde aynı anda farklı aktiviteleri keşfetme fırsatı bulabilirsiniz. Tesisin çevresinde doğa yürüyüşlerine çıkabilir, bisiklet sürebilir ya da şehir turuna vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca huzurlu kamp alanı içerisinde kuş sesleriyle kitap okumaya zaman bulabilirsiniz. Sahil Camping Palanın Yeri tesisine doğru yola çıkmadan önce sezona özel bilgilere ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

18°/12° C

Clear

Cmt (13.Nis)

17°/13° C

Clouds

Paz (14.Nis)

20°/15° C

Clear

Pzt (15.Nis)

24°/19° C

Clouds

Sal (16.Nis)

25°/17° C

Rain

Çar (17.Nis)

22°/15° C

Rain

Per (18.Nis)

10°/10° C

Rain

Cum (19.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş