Safranbolu Kent Ormanı Kamp Alanı

Safranbolu Kent Ormanı Kamp Alanı
3,90

instagram.com/safranbolukentormani/

0 552 485 75 16

Esentepe, Kent Ormanı, Safranbolu/Karabük

Özel işletme


Hakkında

Safranbolu’da yemyeşil bir doğayı keşfedebileceğiniz kamp anıları biriktirmek için Safranbolu Kent Ormanı’na gidebilirsiniz. Safranbolu’nun Esentepe bölgesinde yer alan tesiste ailece hem günübirlik hem de uzun süreli vakitler geçirebilirsiniz. Çam ormanlarının orta noktasında yer alan tesiste, şehir hayatında bulamadığınız tertemiz bir atmosferi keşfetme şansına da sahipsiniz. Safranbolu Kent Ormanı Kamp Alanı tesisinin Bolu merkezine 1 saat 58 dakika, Karabük şehir merkezine yaklaşık 20 dakika ve Safranbolu ilçesine 10 dakikalık bir ulaşım süresi mevcut. Bunun için özel araçla Sadri Artunç, İncekaya ve Sunduk Caddesi lokasyonlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca tesise vardıktan sonra aracınızı güvenli park noktalarına bırakabilirsiniz. Özel aracın bulunmadığı durumlarda ise toplu taşıma kullanarak kamp alanına ulaşabilirsiniz.

Safranbolu Kent Ormanı Kamp Alanı tesisinin çam ormanlarında yer alan büyüleyici konumunda çadır kampı kurabilirsiniz. Bu sayede günün ilk ışıklarıyla birlikte huzurlu bir sabahın atmosferine uyanabilirsiniz. Ormanın derinliklerinde çadırda kalırken tesis içerisinde pek çok ihtiyacınızı kısa sürede karşılayabilirsiniz. Safranbolu Kent Ormanı Kamp Alanı tesisinde misafirlerin faydalanabileceği çeşme, elektrik, market, sıcak su ve ortak oturma alanı gibi olanaklar bulunuyor. Bu sayede yemek ihtiyaçlarınızı tesis sınırlarında giderebilirsiniz. Mescit ve çocuk parkı olanaklarının da bulunduğu Safranbolu Kent Ormanı Kamp Alanı tesisinde kendi yemeğinizi yapabilir ya da hazır yemekleri deneyebilirsiniz. Bunun için kamp tesisinden köfte ekmek ve sucuk ekmek gibi ürünleri satın alabilirsiniz. Aynı zamanda kendi yemeğinizi hazırlamak istediğinizde belirlenen özel alanlarda kendi mangalınızı yakabilirsiniz. 

Safranbolu Kent Ormanı Kamp Alanı’nda günün büyük çoğunluğunu geçirebileceğiniz çeşitli aktivite olanakları bulunuyor. Bunun için tertemiz atmosferi kucaklayan çam ormanlarının içinde doğa yürüyüşlerine katılabilirsiniz. Ayrıca kamp tesisinin şehrin merkez rotalarına yakınlığı sayesinde şehir turu ya da kültürel bir geziye doğru yola çıkabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz bir tatil planı için Safranbolu Kent Ormanı Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgiye ulaşmak adına iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

27°/18° C

Clouds

Çar (24.Nis)

28°/13° C

Clouds

Per (25.Nis)

20°/10° C

Clouds

Cum (26.Nis)

24°/13° C

Clouds

Cmt (27.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)