Safranbolu Caravan Park & Camping

Safranbolu Caravan Park & Camping
4,50

tarihicarsıkaravankamp.com/

0 541 835 96 09

İsmetpaşa, Çelik Gülersoy Cd. No:8, Safranbolu/Karabük

Özel işletme


Hakkında

Kültürel bir mirasın yanı başında huzur bulabileceğiniz kamp anıları biriktirmek için Safranbolu Caravan Park & Camping tesisine gidebilirsiniz. 8600 m2’lik geniş bir alan üzerine kurulan tesiste hem çadır hem karavan konaklaması yapabilirsiniz. Safranbolu Tarihi Çarşı bölgesi ve tarihi eserlerin yanı başında bulunan Safranbolu Caravan Park & Camping tesisi oldukça merkezi bir lokasyonda bulunuyor. Bu sayede tesise merkez noktalardan yürüyerek ulaşım sağlanabiliyor. Tarih kokan bir atmosfere sahip tesisin Bolu merkezine 1 saat 44 dakika, Karabük merkeze 22 dakika ve Safranbolu ilçe merkezine yaklaşık olarak 3 dakikalık bir ulaşım süresi mevcut. Dolayısıyla özel araçla yola çıktığınızda Bartın-Safranbolu yolunu kullanarak kısa bir süre içerisinde Safranbolu Caravan Park & Camping tesisine varabilirsiniz. Ayrıca özel araçla çevre illerden tesise geldikten sonra vermiş olduğunuz konaklama ücreti dahilinde otopark imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Karabük Safranbolu Caravan Park & Camping tesisinde birbirinden farkı konaklama imkânlarıyla buluşma şansına sahipsiniz. Kampçılara yeni bir vakitte hizmet vermeye başlayan tesiste meşhur Karabük manzarasına karşı hem çadır hem karavan kampı yapma şansınız bulunuyor. Ayrıca tesis; su, tuvalet, duş ve elektrik bağlantısı gibi önemli ihtiyaçlarınız için kapsamlı hizmetler sunuyor. Bu sayede gün içerisinde ihtiyaç duyduklarınızı kamp sınırlarında karşılarken anın tadını çıkarabilirsiniz. Safranbolu Caravan Park & Camping tesisinin merkeze yakınlığı yemek noktasında da avantaj sunuyor. Dolayısıyla tesiste kalırken günlük yemek ihtiyaçlarınızı merkezde bulunan işletmelerden karşılayabiliyorsunuz.

Karabük şehrinin incisi Safranbolu Caravan Park & Camping tesisi çarşıya yürüme mesafesi ve tur parkurlarının başlangıç noktasında bulunuyor. Bu sayede gün içerisinde gezi ve türevi pek çok aktiviteyi yapabilme şansına sahipsiniz. Öncelikle Safranbolu’nun büyüleyici atmosferini keşfetmek için doğa yürüyüşlerine çıkabilir, bisiklet turu yapabilir ya da doğa güzelliklerini fotoğraflayabilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde şehrin tarihi dokusunu keşfederek unutamayacağınız bir tatil anısına imza atabilirsiniz. Safranbolu Caravan Park & Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak adına iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş