Sabribey Camping

Sabribey Camping
4,30

sabribeycamping.com/

0532-348-3791

Uzun Tarla Mevki Yolu, Karakiraz - kurna köyü plajı İSTANBUL/ŞİLE

sabribeycamping@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

İstanbul’un yeşil ve maviye açılan kapısı Şile’de adeta cenneti andıran bir kamp tatili için Sabribey Camping’i tercih edebilirsiniz. İstanbul şehir merkezine 65,4 km’lik bir mesafede bulunan kamp alanına özel aracınız ile kolayca ulaşabilirsiniz. Şile’de yerleşim yeri olan Kurna Köyü’ne yakın konumda bulunan Sabribey Camping’e giderken toplu taşıma da tercih edebilirsiniz. Ancak toplu taşıma ile kamp alanına gelmek için öncelikle Kurna Köyü’ne giden minibüs ya da otobüsleri tercih etmeniz gerekir. Daha sonra Kurna Köyü’nde inerek kalan 2,2 km’lik mesafeyi taksi ile gidebilirsiniz. Kamp alanına ulaştıktan sonra denize sıfır konumu, geniş hizmet politikası ve doğaya açılan huzurlu kapısı ile işletmeye adeta hayran kalacağınızı söyleyebiliriz.

Marmara Denizi ve Kurna Halk Plajı’na kısa sürede ulaşabileceğiniz Sabribey Camping’te arzunuza göre hem çadır hem de bungalov konaklaması yapabilirsiniz. Tesis sahiplerinin kamp tatili için öncelikli dikkati müşterilerin memnuniyeti üzerinde toplanır. Dolayısıyla kampçıların konforlu bir tatil geçirebilmesi için her türlü ihtiyaç en iyi biçimde karşılanır. Özel kamp işletmesinde konaklarken wc, duş, mutfak, buzdolabı, elektrik, internet bağlantısı, soyunma kabini, mini market ve sıcak su gibi hizmetlere ulaşabilirsiniz. Üstelik kamp alanında yeme ve içme için mangal yakabilir ya da barbekü yapabilirsiniz. İşletmede birçok hizmete aynı anda ulaşırken vücudunuzu dinlendirmek için hamak keyfi de yapabilirsiniz.

Sabribey Camping’te konaklarken doğal güzellikleri keşfedeceğiniz hem fiziksel hem de ruhsal birçok aktivite yapabilirsiniz. Bölgede ATV ya da bisiklet turu yapabilirsiniz. Aynı zamanda Marmara Denizi’nde özgürce yüzebilir ve dalış yapabilirsiniz. Bölgede trekking ya da bisiklet sürüşü yaparken keşfedeceğiniz birden fazla güzellik için fotoğraf makinesi getirmenizi tavsiye ederiz. İşletmeye doğru yola çıkmadan önce güncel fiyat ve konaklama hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Off Road
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Atv

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş