Rüzgar Dağı Camping

Rüzgar Dağı Camping
4,40

instagram.com/ruzgardagicamping/

0 542 542 07 66

Akçakaya, Pamukova/Sakarya

Özel işletme


Hakkında

Rüzgar Dağı Camping’te yemyeşil doğanın atmosferini keşfedeceğiniz ferahlatıcı bir tatile adım atabilirsiniz. Tertemiz atmosferiyle adeta yeni bir yaşam vadeden Rüzgar Dağı Camping, Sakarya’nın Pamukova ilçesine bağlı Kemaliye köyü sınırlarında hizmet veriyor. Dolayısıyla şehir gürültüsünden uzak ve yaşam rutinlerinden izole vakitler geçirebilirsiniz. Sakarya şehir merkezine 66,9 kilometre uzaklıkta bulunan tesise şahsi aracınızla kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Sakarya şehir merkezi üzerinden yola çıktığınızda öncelikle Arifiye ve Alifuatpaşa gibi bölgeleri geçmeniz gerekiyor. Ardından Pamukova’yı geçtikten sonra Mekece bölgesine gelebilirsiniz. Ardından Kemliye Köyü’nü gösteren yola doğru gidecek şekilde sağa dönmeniz gerekiyor. Daha sonra hiçbir yola sapmadan düz şekilde devam ettiğinizde Rüzgar Dağı Camping’e ulaşabilirsiniz. Tesise toplu taşımayla gelmek için de öncelikle Pamukova ilçesine varmanız gerekiyor. Kalan yolu taksi ya da önceden bilgi edinmeniz gereken köy servisleriyle devam edebilirsiniz.

Rüzgar Dağı Camping; kamelyalar, ağaçlara kurulmuş salıncaklar, yürüyüş patika yolları ve yemyeşil alanları sayesinde doğayla iç içe vakit geçirmenizi sağlıyor. Tesisin misafirler için sağladığı konaklama birimleri de bungalov, taş ve kütük ev olarak sıralanıyor. Ayrıca tesiste çadır konaklama yerleri de bulunuyor. Tesiste toplamda 6 adet bungalov yapı bulunuyor. Dolayısıyla hayalini kurduğunuz izole bir tatil için haftalar önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. 35 dönümlük geniş bir arazi üzerine kurulmuş Rüzgar Dağı Camping’te yeme ve içme için de kapsamlı olanaklar mevcut. Tesisin özel restoranında alabalık, et ve tavuk gibi ızgara çeşitlerini deneyebilirsiniz. Ayrıca organik ürünlerden elde edilen tatlarla kendinizi özel hissedebilirsiniz. Rüzgar Dağı Camping’te konaklayan misafirler için restoranda kahvaltı servisi de mevcut. Ayrıca tesiste kontrollü olmak şartıyla ateş ve mangal da yakılıyor.

Pamukova Rüzgar Dağı Camping’in geniş göletinin çevresinde yürüyüşler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bölgenin benzersiz atmosferini bir fırsat bilerek trekking ve bisiklet turu da yapabilirsiniz. Konforu ve samimi seçenekleriyle konaklayan misafirlere kendini hayran bırakmayı başaran Rüzgar Dağı Camping’te evlilik teklifi ya da doğum günü sürprizi gibi organizasyonlar da düzenleniyor. Bunun için gitmeden önce tesisten bilgi almanızı tavsiye ederiz. Rüzgar Dağı Camping’e ilişkin soru işaretleriniz için iletişim adresleri üzerinden tesisle bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Nehir)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş