Robinson Beach Restoran Camp

Robinson Beach Restoran Camp
4,50

--

0544 629 83 69

Akliman Koyu, Babakale/Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Robinson Beach Restoran Camp’ta kendinizi ev konforunda hissedeceğiniz bir kamp tatili yapabilirsiniz. Ayvacık Babakale mevkiinde yer alan tesiste birbirinden lezzetli yemeklerin tadına bakarken özenle hazırlanmış eğlenceli bir beach plajında vakit geçirebiliyorsunuz. Üstelik günün yorgunluğunu atabilmek için huzurlu bir konaklama seçeneği olarak çadır ve karavan imkânı da mevcut. Robinson Beach Restoran Camp’a ulaşım hem toplu taşıma hem de özel araçlarla sağlanıyor. Assos ilçe merkezi üzerinde şahsi aracınızla tesise ulaşmak için Ayvacık Gülpınar Yolu’nu kullanmanız gerekiyor. Bunun için öncelikle Assos ilçe merkezinden yola çıkıp, Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru Batı yönünde ilerlemelisiniz. Daha sonra Bademli Yolu’nu bağlanmak için Ayvacık Gülpınar Yolu’na doğru gitmelisiniz. Ardından sola ve tekrar sağa döndüğünüzde Babakale rotasına doğru ulaşabilirsiniz. Kısa bir süre daha ilerledikten sonra tesise varabilirsiniz. Robinson Beach Restoran Camp’a toplu taşımayla gelmek için de şehir içinde hizmet veren minibüsleri kullanabilirsiniz.

Denize sıfır konumu sayesinde hayal edilen bir tatil anısını gerçeğe dönüştüren Robinson Beach Restoran Camp’ta çadır ve karavan konaklama imkânı mevcut. Aynı zamanda tesiste kendi çadırınızı da kurabilirsiniz. Robinson kamp alanında otopark dışında herhangi bir yere araç park edilemiyor. Bu nedenle kamp işletmesine karavanla geldiğinizde aracı otopark bölümünde bırakmanız gerekiyor. Robinson Beach Restoran Camp’ta konaklama biriminize karar verdikten sonra ortak kullanım mutfak ve restoranda lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca kumsalda kamp ateşi yakarak keyifli yaz akşamlarını tadabilirsiniz. Tesiste mangal yakmak da serbest. Dolayısıyla tesiste konaklarken yemek öğünleriniz için birçok alternatifi değerlendirebiliyorsunuz.

Rengarenk şemsiyeleriyle eğlence dolu anılar vadeden tesiste bir beach alanı mevcut. Robinson Beach Restoran Camp’ta konakladığınız sürece tesisin şezlong ve şemsiye gibi beach hizmetlerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Ayrıca berrak bir denizde özgürce yüzebilir ya da su altı güzelliklerini keşfetmek için dalış yapabilirsiniz. Doğanın muhteşem atmosferini deneyimlemek için de yürüyüş yapabilir ya da bisiklet sürebilirsiniz. Robinson Beach Restoran Camp’a doğru yola çıkmadan önce hizmet politikası ve konaklama birimlerine dair sorularınız için iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga
Voleybol

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş