Remzinin Yeri Kamp Alanı

Remzinin Yeri Kamp Alanı
3,20

--

0232 812 23 40

İsmetpaşa Mh, Foça/İzmir

Özel işletme


Hakkında

İzmir Foça’da huzuru bulacağınız bir kamp tatili için rotanızı Remzinin Yeri Kamp Alanı’na doğru çevirebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz bir yaz tatilinde yılın tüm yorgunluğunu geride bırakmanızı sağlayan kamp alanında konforlu konaklama imkânları ve gelişmiş hizmet olanakları bulunuyor. Dolayısıyla tesisin yaz tatiliniz için birçok şeyi sizin yerinize düşündüğünü söyleyebiliriz. Foça’nın uğrak rotası Remzinin Yeri Kamp Alanı’na özel araç ve toplu taşımayla gelme şansınız bulunuyor. Özellikle gelirken tercihiniz toplu taşımadan yana olacaksa belediyenin özel dolmuşlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca özel araçla tesise geldiğinizde misafirler için ayrılmış otopark imkânından faydalanabilirsiniz.

Foça’da huzurun adresi Remzinin Yeri Kamp Alanı’nda ev konforunu tatilin her ayrıntısında bulabileceğiniz konaklama alternatifleri geliştirilmiş. Tesiste özgür kampçılık hislerinize hitap edecek bir çadır konaklaması yapabilirsiniz. Ayrıca çadırınız olmadığı noktalarda tesisin özel tahsis ettiği çadırları da kiralayabilirsiniz. Remzinin Yeri Kamp Alanı’nda çadır konaklamasını tercih etmeyenler için de özenle tasarlanmış konforlu pansiyonlar bulunuyor. Dolayısıyla tercihiniz ne olursa olsun tesiste konforlu bir konaklamanın keyfini çıkarma şansına sahipsiniz. Remzinin Yeri Kamp Alanı’nda yeme-içme ihtiyaçlarınız için özel bir büfe bulunuyor. Buradan gün içerisinde açlığınızı giderebilecek atıştırmalıklar temin edebilirsiniz. Ayrıca marketten satın aldığınız gıdaları tesisin ortak kullanım buzdolabında güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Aile huzuru yakalayabileceğiniz Remzinin Yeri Kamp Alanı’nda iyi hissedebileceğiniz çeşitli aktivite olanakları bulunuyor. Tesiste kalırken doğanın büyüleyici renklerini keyfedip huzurlu hissedeceğiniz bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Huzur ve konforla buluşurken yaz tatilini doruklarına dek yaşamak için masmavi bir denizde yüzme ve dalışın keyfini çıkarabilirsiniz. Foça’nın maviliklerle dolu eşsiz sokaklarını keşfetmek için de kültürel bir geziye çıkabilir ya da günlük bisiklet turları yapabilirsiniz. Remzinin Yeri Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce hizmet ve güncel ücretlendirme hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Görsel 1: Derya Kaan Suçsuz, Görsel 2: Hakan Yıldız, Görsel 3: Hakan Yıldız, Görsel 4: Umut Paşa, Görsel 5: Wolf Bit, Görsel 6: Zz Akc, Görsel 7: Baha Bilici


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

23°/22° C

Clear

Cmt (10.Haz)

23°/23° C

Clouds

Paz (11.Haz)

22°/23° C

Clouds

Pzt (12.Haz)

23°/23° C

Clear

Sal (13.Haz)

23°/23° C

Clouds

Çar (14.Haz)

23°/24° C

Clear

Per (15.Haz)

25°/23° C

Clouds

Cum (16.Haz)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş