Rasa & Me Camping Beach Club

Rasa & Me Camping Beach Club
4,20

rasamebeach.com/

0 533 558 14 29

Kadırga Kümeevler No:30, Behram/Ayvacık/Çanakkale

rezervasyon@rasamebeach.com

Özel işletme


Hakkında

Rasa&Me Camping Beach Club’ta konforlu ve hijyenik bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Assos’un Behram köyü mevkiinde hizmet veren tesis, mayıs ayı itibari ile hizmete giren Çadır Camping ve Beach hizmetinde ziyaretçilerini adeta masmavi bir huzura davet ediyor. Görenleri ilk bakışta kendine hayran bırakan Rasa&Me Camping Beach Club’a ulaşım da oldukça basit. Camping ve Beach tesisine ulaşım için hem toplu taşıma hem de özel araç kullanılıyor. Assos ilçe merkezine gelerek özel araçla tesise ulaşmak için öncelikle Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru Batı yönünde ilerlemeniz gerekiyor. Ardından Ayvacık Gülpınar Yolu konumunda sağa döndüğünüzde çıkacağınız Behramkale Köy Yolu yönünde yolunuza devam edin. Daha sonra yol üzerinde sağa dönüp hafif de sağa yöneldiğinizde dümdüz bir yola çıkacaksınız. Bu yol üzerinde önce sağa sonra sola döndüğünüzde Rasa&Me Camping Beach Club tesisini yolun sağ tarafında görebileceksiniz. Üstelik tesise toplu taşımayla gelmek için de Assos ilçesinde hizmet veren dolmuşları kullanabilirsiniz. Şahsi aracınızla tesise geldiğinizde araç otoparkından da faydalanabilirsiniz.

Birinci sınıf hizmet kalitesinden ödün vermeyen Rasa&Me Camping Beach Club’ta konaklayabileceğiniz 4 Adet Glamping ve 10 Adet Kanvas çadır hizmeti mevcut. Tesisin sunmuş olduğu yerleşik çadırlar 15 m2 boyutuna sahip. Ayrıca çadırların içerisinde 1 adet çift kişilik yatak, 1 adet kıyafet askısı, 1 Etejer ve puf, şarj yerleri olanağı mevcut. Aynı zamanda tesisin 16 m2’lik Kanvas çadırlarında da 1 adet çift kişilik 1 adet tek kişilik yataklar bulunuyor. İsteğe göre ek yatak hizmeti de alabilirsiniz. Rasa&Me Camping Beach Club’ta konaklarken restoranın bir gurme edasıyla hazırlanmış eşsiz lezzetlerinden tadabilirsiniz. Üstelik dünya lezzetlerinin sunulduğu zengin menü seçeneğiyle kendinizi oldukça özel hissedebilirsiniz.

Rasa&Me Camping Beach Club’ta unutulmaz birçok tatil anısı biriktirebileceğiniz tertemiz bir sahil şeridi mevcut. Burada eşsiz bir tatilin keyfini çıkarmak adına yüzme, dalış ve olta balıkçılığı gibi faaliyetlere ağırlık verebilirsiniz. Ayrıca Rasa&Me Camping Beach Club’ta doğanın göz alıcı renklerini keşfetmek için de Kadırga Koyu çevresinde gezi, trekking ve bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. Tesiste biriktireceğiniz birbirinden güzel anıyı ölümsüz hâle getirmek için fotoğraf makinesi taşımanızı öneririz. Rasa&Me Camping Beach Club’a doğru yola çıkmadan önce çeşitli sorularınız için tesisle iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga
Voleybol

Kiralama

Çadır

Oba çadırı

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş