Pullu Tabiat Parkı Camping

Pullu Tabiat Parkı Camping
4,20

pullu-tabiat-parki.rezervasyonal.com/

0538 573 07 07

Bozdoğan, Mersin - Antalya Yolu, Anamur/Mersin

Özel işletme


Hakkında

Mersin’in Anamur ilçesinde huzurlu tatil anıları biriktirmek için rotanızı Pullu Tabiat Parkı Camping’e çevirebilirsiniz. 10 hektarlık alan üzerine kurulu Pullu Tabiat Parkı’nda hem sevdiklerinizle hem de tek başınıza hayalini kurduğunuz tatil anılarını gerçeğe dönüştürebileceğiniz hizmetler sunuluyor. Bu sayede yıl boyunca beklediğiniz izole bir tatil anısını gerçeğe dönüştürme şansına da sahipsiniz. Masmavi bir deniz ve yemyeşil doğanın eşsiz dokusunu birleştiren Pullu Tabiat Parkı Camping tesisine ulaşım hem özel araç hem de toplu taşımayla kolayca sağlanıyor. Kendi şehrinizden yola çıktığınızda ulaşımda tercihiniz özel araçtan yana olursa harita konumunu takip ederek tesise gelebilir ve otopark yerinden faydalanabilirsiniz. Toplu taşımayı kullanmak isterseniz de Mersin-Antalya yolunda hizmet veren şehirlerarası otobüs seferleri size yardımcı olacaktır.

Pullu Tabiat Parkı Camping, misafirlerin tatilden beklentisini büyük oranda karşılayacak çeşitli imkânlar sunuyor. Tesiste belirli noktalara çadır kurarak huzurlu kamp anıları biriktirebilirsiniz. Ayrıca karavanla gelerek de park imkânlarından faydalanabilir ve özgür bir kampçılık deneyimi elde edebilirsiniz. Pullu Tabiat Parkı Camping tesisi karavan ve çadır konaklamasının yanı sıra günübirlik ziyaretler için de sık sık tercih ediliyor. Bu sayede tesis hem kendiniz hem sevdikleriniz için ideal bir rota haline gelmeyi başarıyor. İzole bir alanda kurulmuş Pullu Tabiat Parkı Camping tesisinde sıcak su, duş, ortak oturma alanı, market, restoran ve daha birçok hizmete kısa sürede ulaşmanız da mümkün.

Pullu Tabiat Parkı Camping’in denize sıfır konumu ve yemyeşil ağaçlarla bütünleşmiş eşsiz rotası sizin için ideal kamp aktiviteleri vadediyor. Bu sayede tesiste kaldığınız süre boyunca yüzme, dalış ve olta balıkçılığı gibi aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca yemyeşil ağaçların ortasında yoga yapabileceğiniz gibi bisiklet sürüşüyle çevreyi de keşfedebilirsiniz. Pullu Tabiat Parkı Camping’e doğru yola çıkmadan önce sezona özel güncel bilgileri almak için iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)