Primos Camping

Primos Camping
4,70

primoscamping.business.site/

0 554 497 99 12

Tepearası, 1501 Sokak No:10, Ortaca/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Primos Camping tesisinde ormanın derinliklerini keşfedeceğiniz sakin ve sessiz bir kamp tatili yapabilirsiniz. Muğla şehrinin Ortaca ilçesinde hizmet veren Primos Camping’in Dalyan ve Köyceğiz’e 15 dakikayı bulan bir ulaşım süresi mevcut. Dolayısıyla çevre lokasyonlara yakın kalıp sakinliğini korumayı başarmış bir atmosfer arayışı için Primos Camping’e gidebilirsiniz. Huzurun rotası olan tesisin Muğla şehir merkezine 1 saat 10 dakika ve Ortaca ilçe merkezine yaklaşık olarak 13 dakikayı bulan bir sürüş mesafesi bulunuyor. Dolayısıyla çevre rotalardan yola çıktığınızda harita konumunu takip ederek Atatürk Bulvarı üzerinden kolayca Primos Camping’e ulaşabilirsiniz. Üstelik tesise adım attıktan sonra konaklama ücretine dahil olarak otopark imkânından da yararlanabilirsiniz.

Yeşilin cenneti Primos Camping’te kendinizi rahat hissedebileceğiniz çeşitli konaklama imkânları düşünülmüş. Bu sayede tatilde de beklediğiniz konfor şartlarını kamp tesisinde kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Kamp alanında misafirlerin konaklayabileceği çadır-karavan alanı ve bungalow evleri bulunuyor. Dolayısıyla tatilde gölgelik alanlara şahsi çadırınızı kurabilir, karavanı park yerine bırakabilir ya da özenle dekore edilmiş bungalow evleri kiralayabilirsiniz. Cana yakın bir imaj çerçevesinde kurulan tesiste, köy hayatını deneyimleyebileceğiniz olanaklar bulunuyor. Doğada kedi, köpek, tavuk ve türevi pek çok canlıyla aynı ortamı paylaşırken açık havada kendi yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Üstelik yemek malzemesi ve hazırladığımız yemekleri tesisin ortak kullanım buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. 

Ortaca’da konumlanan Primos Camping kampçılara çeşitli aktivite olanakları vadediyor. Dolayısıyla tesiste kalırken doğayı keşfedeceğiniz çeşitli aktiviteler için elverişli bir ortam sunuluyor. Öncelikle Primos Camping’te kalırken doğayı keşfetmek için yürüyüşlere çıkabilir ya da bisiklet sürebilirsiniz. Bu süreçte gördüğünüz canlı-bitki çeşitlerini ve manzaraları fotoğraflayabilirsiniz. Aynı zamanda huzurun adresi olan kamp tesisinden çevre lokasyonları ziyaret ederek şehir turuna çıkabilirsiniz. Primos Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak adına iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

22°/17° C

Clouds

Pzt (22.Nis)

25°/21° C

Clouds

Sal (23.Nis)

28°/20° C

Clouds

Çar (24.Nis)

25°/16° C

Clouds

Per (25.Nis)

28°/19° C

Clear

Cum (26.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş