Poseidon Camping & Beach

Poseidon Camping & Beach
3,90

poseidoncamping.com/

+90 (532) 747 6526

Asos Sahil Yolu No 158, Yeşilyurt/Ayvacık/Çanakkale

poseidoncamp@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Şehrin zamansızlığından uzaklaşarak anın tadını çıkarabileceğiniz rotalardan biri de Poseidon Camping. Assos sahil yolu üzerinde hizmet veren Poseidon Camping & Beach, tatilcilere huzurlu ve mutlu anılar bırakmak amacıyla kurulmuş. Dolayısıyla tesisin zeytin ağaçları gölgesinde sessizliğin keyfini çıkarırken gelişmiş hizmet olanakları ve konaklama birimleriyle kendinizi oldukça özel hissedebiliyorsunuz. Poseidon Camping & Beach işletmesinde tatilcilere kolaylık sağlayan noktalardan biri de ulaşım yönünde. Tesise ulaşımınızı hem kendi aracınız hem de toplu taşıma araçlarıyla sağlayabilirsiniz. Tesise özel aracınızla Assos ilçe merkezinden 30 dk, Küçükkuyu ilçe merkezinden ise yaklaşık 15 dakikada ulaşabilirsiniz. Küçükkuyu ilçe merkezi üzerinden tesise ulaşmak için İzmir Çanakkale Yolu/D550/E87 hedefine doğru giderek Süleyman Sakallı Caddesi’ne bağlanmanız gerekiyor. Caddeyi yaklaşık 6 dakika boyunca düz devam ettikten sonra sola dönmelisiniz. Ardından birkaç dakika içerisinde Poseidon Camping & Beach tesisine ulaşabilirsiniz. Tesise toplu taşıma araçlarıyla gelmek için de Küçükkuyu ilçesinde düzenli olarak hizmet veren minibüs seferlerini kullanabilirsiniz.

Doğada sakin ve huzurlu bir kamp tatili deneyimi sunan Poseidon Camping & Beach tesisinde kendi çadır ya da karavanınızla konaklayabilirsiniz. Ayrıca tesisin konfor çerçevesinde özenle hazırladığı Glamping çadırlarını da kiralayabilirsiniz. Konforlu ve sakin konaklama seçeneklerini bulacağınız Poseidon Camping & Beach’te gelişmiş bir hizmet politikası da bulunuyor. Tesisin ortak kullanım mutfağında bulaşıklarınızı özenle yıkayabiliyorsunuz. Ayrıca yeme ve içme gibi ihtiyaçlarınız için hem kendi imkânlarınızı hem de tesisin olanaklarını kullanabiliyorsunuz. Poseidon Camping & Beach’te usta aşçılar tarafından hazırlanmış lezzetli yemeklerin sunulduğu bir restoran mevcut. Burada birbirinden lezzetli yemekleri tadarken masanızın baktığı göz alıcı bir doğa manzarası karşısında kendinizi özel hissedebiliyorsunuz. Ayrıca tesiste kontrollü olmak şartıyla mangal yakarak yemek vakitlerine farklı lezzetler de katabilirsiniz.

Poseidon Camping & Beach’te ağaçların gölgesi altında serin bir rüzgârın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca tesisin özel plajında ücretsiz olarak şezlong ve şemsiyelerden de faydalanabilirsiniz. Güneşin enerjisini keşfederken kendinizi özel hissetmek için iskelenin rengarenk localarını belirli bir ücret karşılığında kiralayabilirsiniz. Kamp tatiliniz boyunca farklı aktivitelere ağırlık vermek isterseniz Assos Küçükkuyu arasında konaklarken Zeus Altarına çıkıp manzaraya şahit olabilirsiniz. Ayrıca Mıhlı Başdeğirmende şelaleye gidip ferahlatıcı bir suyun keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik şehri keşfetmek için de motor ya da bisiklet ile bir keşif gezisi yapabilirsiniz. Poseidon Camping & Beach’e doğru yola çıkmadan önce sorularınızı cevaplandırmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Glamping

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş