Phaselis Kamp Alanı

Phaselis Kamp Alanı
4,70

--

--

Kemer/Antalya


Hakkında

Doğasıyla ön plana çıkan, yeşil ve mavileri doyasıya keşfedebileceğiniz bir kamp bölgesi için Phaselis kamp alanını tercih edebilirsiniz. Konaklamanın ücretsiz olduğu kamp bölgesinde çadırınızı kurabilir ve benzersiz bir manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz. Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan Phaselis kamp bölgesine gitmek için Kumluca-Kemer yoluna girince Tekirova kavşağından Antalya’ya U dönüşü yapmanız gerekir. Daha sonra sırasıyla Alacasu Koyu’ndan Cennet Koyu’na daha sonra da Likya Yolu’na girerek kısa sürede bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp bölgesi karavan ulaşımı için uygun değildir. 

Ücretsiz kamp bölgesinde günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz özel herhangi bir işletme bulunmaz. Bu nedenle aile kampı için uygun değildir. Yola çıktıktan sonra günlük ihtiyaç duyacağınız besinleri koya 1 km uzaklıkta bulunan petrol ofisinden karşılayabilirsiniz. Bölgede özel işletmelerin bulunmaması sakinlik ve sessizlik için aradığınız huzuru karşılayacaktır. 

Ücretsiz kamp alanında konaklarken gün içerisinde ruhunuzu dinlendirebilir ya da birçok aktiviteyi deneme fırsatı bulabilirsiniz. Phaselis kamp bölgesine özel araç ile geliyorsanız şahsi bisikletinizi mutlaka getirmelisiniz. Bu sayede eşsiz bir manzara eşliğinde bisiklet sürüşünün keyfini çıkartabilirsiniz. Bunun yanı sıra doğayı keşfetmenizi sağlayan bir trekking rotası ya da dalış aktivitesi sizin için harika anılar sunacaktır. Bölgeye doğru yola çıkmadan önce kamp boyunca ihtiyaç duyacağınız gereksinimleri mutlaka tedarik etmenizi öneririz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

29°/23° C

Clouds

Çar (24.Nis)

25°/20° C

Clouds

Per (25.Nis)

25°/21° C

Clear

Cum (26.Nis)

25°/21° C

Clouds

Cmt (27.Nis)

26°/21° C

Clouds

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Ağaçlık alan