Pamucak Plajı Kamp Alanı

Pamucak Plajı Kamp Alanı
4,30

--

--

İçmeler, Marmaris/Muğla


Hakkında

Şehir merkezinden çok uzaklaşmadan kuş cıvıltılarıyla huzuru bulacağınız bir kamp alanı için Pamucak Plajını tercih edebilirsiniz. Ücretsiz kamp alanı, şehir merkezine yakın olmasına rağmen bozulmayan sessiz dokusuyla rağbet görür. Marmaris-İçmeler şeridinde yer alan kamp alanı, merkeze 8 km mesafede yer alır. Muğla şehir merkezinden ise 72 km’lik bir mesafesi bulunan Pamucak Plajı kamp alanına özel araç ya da toplu taşıma araçları ile kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz kamp alanı sınırları içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz özel bir işletme bulunmaz. Ancak günlük yeme-içme ya da tuvalet ihtiyaçlarınızı çevrede bulunan tesislerden kısa sürede karşılayabilirsiniz. Kızılçam koru ormanları içerisinde ve 42 metre karelik bir alana doğru uzanan Pamucak Plajında berrak bir denizde yüzmenin keyfini çıkartırken doğada huzur bulabilirsiniz. Kamp bölgesinin çevresinde birbirinden çeşitli su sporlarını deneyebileceğiniz profesyonel tesisler de bulunur. Çadırınızda özgürce konaklarken macera dozunu yüksek tutmak için bu tesislere başvurabilirsiniz.

Berrak ve masmavi suların bembeyaz kumlara uzandığı Marmaris şeridinde konaklarken birçok aktiviteyi deneyebilirsiniz. Ormanın içinde birbirinden farklı kuş cıvıltılarına tanıklık ederken huzur bulacağınız bir trekking yapabilirsiniz. Aynı zamanda aracınızda bisiklet getirdiyseniz ormanın derinlikleri ve şehri turlayacağınız bir gezi düzenleyebilirsiniz. Son olarak Ege’nin masmavi ve özgür suları dalış ve yüzme keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır. Kamp bölgesinde ihtiyaçlarınızı giderebilmek için çevre işletmelere maruz kalmak istemezseniz profesyonel kamp tecrübelerinizi devreye sokabilir ve dayanıklı besinler getirebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

17°/15° C

Clear

Per (29.Şub)

18°/14° C

Rain

Cum (01.Mar)

14°/13° C

Rain

Cmt (02.Mar)

16°/14° C

Clouds

Paz (03.Mar)

16°/14° C

Rain

Pzt (04.Mar)

15°/12° C

Rain

Sal (05.Mar)

16°/14° C

Clouds

Çar (06.Mar)

17°/15° C

Rain

Per (07.Mar)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Market

Restoran

Masalar ve banklar

Ağaçlık alan

Tuvalet