Özil Camping

Özil Camping
4,30

instagram.com/ozilkamping/

0533 816 26 48

Emecik, Datça/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Şehir gürültüsünden uzaklaşırken gözlerden de uzak ve huzurlu bir bölgede kamp yapmak isteyenler için vazgeçilmez noktalardan biri de Özil Camping. Datça’nın Karaincir mevkinde bulunan tesisin denize sıfır konumu ve doğa ile bütünleşmiş dokusu görenleri adeta hayran bırakıyor. Huzurlu kamp alanına gitmek için özel araç ya da toplu taşımayı kullanabilirsiniz. Özil Camping’e özel araçla geliyorsanız Datça yolu üzerinde Karaincir yoluna saparak ilerleyebilirsiniz. Farklı renklerin harmanıyla tasarlanan özel kamp işletmesinde misafirler için hem karavan hem de çadır konaklama imkânı sunuluyor. Bu sayede yıl boyunca hayalini kurduğunuz bir kamp tatilini yapabiliyorsunuz.

Özil Camping’te konaklama alanları geniş bir arazi üzerine kurulmuştur. Tesiste kamp yaparken çadır ve karavanların arasında belirli bir boşluk kalacaktır. Tesisin sunmuş olduğu bu imkân sayesinde hem huzurlu hem de sessiz bir konaklama yapabilirsiniz. Datça’nın en güzel bölgelerinden birinde bulunan Özil Camping’te misafirlerin ihtiyacı için her türlü gereksinim düşünülür. Tesisin gelişmiş hizmet politikası sayesinde gün içerisinde sıcak su, duş, wc, mutfak, bulaşık yıkama alanı, elektrik ve internet bağlantısı gibi önemli gereksinimlere ulaşabilirsiniz. İşletmenin özel mutfak alanında kendi yemeğinizi hijyenik biçimde pişirebilir, buzdolabı ve bulaşık yıkama gibi alanları kullanabilirsiniz. Yemek başta olmak üzere çeşitli ihtiyaçlarınız için de büfe ve süpermarkete ulaşabilirsiniz.

Karaincir Plajı’na 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Özil Camping’te deniz suyu da olabildiğince ılıktır. Bu sayede ailenizle birlikte güvenli ve konforlu bir yaz tatili geçirebilirsiniz. Tesisin denize sıfır konumu sayesinde denize girdikten sonra konaklama alanına dönerken yorulmanıza gerek kalmaz. Böylece her türlü aktivite ve ihtiyaçlarınıza kısa sürede ulaşabilirsiniz. Tesiste yapabileceğiniz aktiviteler yalnızca yüzmekle kalmaz. Aynı zamanda bölgede dalış yapabilir ya da olta balıkçılığını deneyebilirsiniz. Üstelik aracınızda bisikletinizi de getirip bir gezi yapabilirsiniz. Fiziksel sağlığınızı geliştirmek için de bölgede huzur bulacağınız bir trekking deneyebilirsiniz. Hizmet politikaları ve konforun ön planda tutulduğu işletmeye doğru yola çıkmadan önce iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş