Özen Kafe Kamp

Özen Kafe Kamp
4,20

instagram.com/ozen.kamp/

0 534 858 55 84

Kösedere Mah. Yukarı Boyabağ No: 16A Karaburun/İzmir

Özel işletme


Hakkında

Gündelik yaşamın yoğun stresinden arınarak kendinizi huzurlu hissedebilmek için tatilinizde Özen Kafe Kamp tesisini tercih edebilirsiniz. Konfor ve huzuru tek bir noktada birleştiren Özen Kafe Kamp, İzmir’in Karaburun ilçesinde hizmet veriyor. Karaburun ve Mordoğan merkezlerine yaklaşık 10 km’lik mesafesi bulunan tesiste gürültülü şehir hayatından uzaklaşarak izole bir tatilin keyfini sürebilirsiniz. Ana yola yürüme mesafesi bulunan Özen Kafe Kamp’a ulaşım noktasında hem toplu taşıma hem de özel araçlar kullanılabiliyor. Bu sayede tatil süresince olduğu gibi ulaşım noktasında da herhangi bir zorluğa maruz kalmıyorsunuz.

İzmir Karaburun’un huzur rotası Özen Kafe Kamp’ta ev konforunu hissedebileceğiniz bungalov konaklaması yapabilirsiniz. Tesisin özenle hazırlamış olduğu bungalov evlerde ahşapların içerisinde huzurlu bir konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Özen Kafe Kamp’a dışarıdan hiçbir şekilde yemek kabul edilmiyor. Dolayısıyla gün içerisine açlık ihtiyacınızı restoranda sunulan birbirinden lezzetli yemekler ve büfenin doyurucu atıştırmalıklarıyla giderebiliyorsunuz. Misafirlerin huzurunu tema olarak belirleyen Özen Kafe Kamp isimli tesiste yeşillikler içerisinde adeta mutluluğun adresini bulabiliyorsunuz. Tesiste kafa dinleyebilmeniz için dinlendirici bir bahçe ve hamak gibi hizmetler de bulunuyor. Böylece kamp tatilinden stres ve sıkıntılarınızı atmış bir şekilde dönme şansınız da mevcut.

Denize sıfır büyüleyici bir rotada hizmet veren Özen Kafe Kamp’ta kalırken yüzme, dalış ve olta balıkçılığı gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca İzmir’in birbirinden güzel koylarını keşfedeceğiniz bir tekne turuna da çıkabilirsiniz. Tesiste kalırken denize indiğinizde özel olarak kullanabileceğiniz şezlong olanakları da mevcut. Ayrıca Karaburun’un eşsiz doğa ve oksijenini keşfedeceğiniz doğa yürüyüşlerine de çıkabilirsiniz. Yıl boyunca hizmet veren Özen Kafe Kamp’a doğru yola çıkmadan önce kabul koşulları ve rezervasyon imkânı için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş