Osay Kamping

Osay Kamping
4,20

osaypansiyon.com

(0242) 748 26 81

Kızılot Mahallesi, Sahil Küme Evleri No:1 Manavgat/Antalya Türkiye

Özel işletme


Hakkında

Tatilde gözlerden uzak ve huzurlu bir konaklamanın yanı sıra ekonomik bir tercih isterseniz rotanıza Osay Kamping’i ekleyebilirsiniz. Antalya’nın Manavgat ilçesinde bulunan Osay Kamping’de çadır ya da karavan ile konaklayabilirsiniz. Bunun yanı sıra konforlu bir konaklama isterseniz tercihinizi oda kiralama hizmetinden yana kullanabilirsiniz. Denize oldukça yakın konumda bulunan kamp işletmesinde gün içerisinde masmavi dalgalarda dalışın keyfini çıkartabilir ya da hijyenik havuzda gönlünüzce yüzebilirsiniz. 

Osay Kamping, misafirlerin kendini konforlu ve mutlu hissedebilmesi için birçok hizmeti sunar. İşletmede konaklarken sıcak su, wc, duş, buzdolabı, çamaşır odası, televizyon, elektrik, internet, mutfak ve bulaşık alanı gibi birçok hizmete erişebilirsiniz. Bu sayede günlük ihtiyaçlarınızı kamp sınırları içerisinde karşılama imkânı bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra anlık ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabilmek için girişte bulunan marketten faydalanabilirsiniz.

Kamp işletmesinde konforlu ve huzurlu bir tatil yaparken birbirinden çeşitli etkinlikleri de deneme fırsatı bulabilirsiniz. Osay Kamping’te konaklarken voleybol oynayabilir ya da bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Antalya’nın yüksek oksijeni ve yemyeşil doğası sizin için harika bir trekking rotası oluşturacaktır. Günlük aktivitelerinize geziyi de dâhil etmek isterseniz işletmenin basit ulaşım imkânı sizin için kolaylık sağlayacaktır. Bölgenin denizinde zemin taşlardan oluşur. Bu nedenle işletmeye gelirken deniz ayakkabılarını getirmenizi tavsiye ederiz. Günlük kişi başı çadır ile konaklama ücreti yaklaşık 40 TL gibi makul bir ücrete denk gelir. İşletmenin güncel fiyat politikası ve müsatlik durumu için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş