Ormanika Kamp & Kahvaltı Tesisi

Ormanika Kamp & Kahvaltı Tesisi
4,70

instagram.com/ahmetyigit30/

0 536 879 52 07

1. Cd No: 260, Kurtköy/Merkez/Yalova

Özel işletme


Hakkında

Ormanika Kamp & Kahvaltı Tesisi, tatilinizde konfor ve lezzet detaylarını aynı çatıda birleştiriyor. Doğanın huzurlu renklerini yansıtan Ormanika, Yalova’nın merkez noktasında hizmet veriyor. Tesisin elverişli konumu sayesinde kamp süresi boyunca ihtiyaç duyacağınız birçok malzemeyi merkezden temin edebilirsiniz. Merkezin Kurtköy bölgesinde yer alan Ormanika’ya özel araç ve toplu taşıma ile ulaşmak mümkün. Merkeze geldiğinizde Kurtköy istikametine doğru düzenli seferleri bulunan Kurtköy minibüslerini tercih ederek tesise gelebilirsiniz. Ayrıca kendi aracınız ile tesise Kocaeli’den 1 saat 20 dakika, Sakarya’dan 1 saat 47 dakika ve İstanbul’dan 2 saat 7 dakikalık bir süre içerisinde Ormanika Kamp & Kahvaltı Tesisi’ne gelebilirsiniz. 

Kamp ve piknik için yılın her sezonu tercih edilen Ormanika’da farklı konaklama alternatifleri bulunuyor. Tesise kendi çadır ve karavanınız ile gelerek arzuladığınız bir bölgede konaklayabilirsiniz. Ayrıca kendi kamp ekipmanlarınız yoksa Ormanika’nın misafirler için özel olarak tahsis etmiş olduğu karavan ve çadırları kiralayabilirsiniz. Lezzetli bir kahvaltı öğünü için de sık sık tercih edilen Ormanika tesisinde restoran ve ortak kullanım mutfak alanı mevcut. Gün içerisinde açlığınızı restoranın lezzetli öğünleriyle giderebileceğiniz gibi tesisin ortak kullanım mutfağını da yemek hazırlamak için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda mangal ekipmanlarını tesisten belirli bir ücret karşılığında kiralayarak lezzetli bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Sabah ve akşam öğünlerinin yanı sıra öğlen vakti lezzetli bir ara sıcak için tesiste özel olarak yapılan lezzetli gözlemelerden alabilirsiniz.

Yaz sezonu yemyeşil bir doğaya kucak açarken kış geldiğinde bembeyaz bir kar örtüsüyle büyüleyici anılar biriktireceğiniz Ormanika’da aktivite imkânları da mevcut. Ormanika Kamp & Kahvaltı Tesisi’nde alabildiğine yemyeşil bir ormanı fırsat bilerek trekking ya da gezi yapabilirsiniz. Üstelik mevsimin rengarenk güzelliklerini kaydetmek için doğa fotoğrafçılığı da yapabilirsiniz. Doğanın ayrıcalıklı imkânlarında farklı aktivitelere kucak açmak için at binmeyi de deneyebilirsiniz. Ormanika’nın güncel fiyat bilgisi ve detaylı hizmet politikası hakkında bilgi sahibi olmak için gitmeden önce iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

At Binme
Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)