Ören Cennet Camp

Ören Cennet Camp
3,80

instagram.com/orencennetkamp/

0 266 416 23 31

Ören Mah., Burhaniye Merkez, Burhaniye/Balıkesir

Özel işletme


Hakkında

Burhaniye’nin merkez lokasyonunda bulunan Ören Cennet Camp tesisinde hayalini kurduğunuz bir yaz tatilini gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Ören yolu üzeri beyaz durak karşısında bulunan tesis, çevrede restoran, market ve büfe gibi pek çok işletmeye yakın mesafede bulunuyor. Bu sayede gündelik ihtiyaçlarınızı tesis çevresinde kolayca karşılayabilirsiniz. Ören Mahallesi’nde çalışmalarını sürdüren Ören Cennet Camp’ın Avni Meço Caddesi’ne bir cephesi bulunuyor. Bu sayede Ören merkezine gelen toplu taşıma araçlarıyla tesise gelebilirsiniz. Ayrıca Ören Cennet Camp tesisine özel araçla gelerek konaklama ücreti dahilinde otoparktan faydalanabilirsiniz. Kamp tesisine İstanbul’dan 4 saat, İzmir’den 2 saat, Bursa’dan 2 buçuk saat, Balıkesir şehir merkezinden 1 saat 15 dakika ve Burhaniye ilçe merkezinden 8 dakikalık bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Adı gibi cenneti çağrıştıran Ören Cennet Camp tesisinde birbirinden konforlu konaklama imkânlarını bulabilirsiniz. Öncelikle doğanın tertemiz havasında kendi çadırınızı kurabilirsiniz. Ayrıca kamp ekipmanı ve çadırınız olmadığı durumlarda tesisten çadır kiralayabilirsiniz. Ören Cennet Camp’ta ev konforunu önceleyen misafirler için bungalow imkânı da bulunuyor. Tesiste ahşap biçimde tasarlanmış bungalow evlerde televizyon, yatak, aydınlatma ve çeşitli mutfak ekipmanlarını bulabilirsiniz. Ören Cennet Camp tesisinde yemek ihtiyaçlarınız için de çeşitli imkânlar bulabilirsiniz. Bunun için tesisin restoranında lezzetli öğünleri deneyebilir, çevre marketlerden yiyecek temin edebilirsiniz. Ayrıca kampın barbekü alanlarında kendi mangalınızı da yakabilirsiniz.

Ören Cennet Camp tesisinin halk plajına çok kısa bir yürüme mesafesi bulunuyor. Tesisin merkezi lokasyonu sayesinde kamp süresi boyunca yüzme ve dalış gibi aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Üstelik akvaryumu andıran bir denizde yüzerken kendinizi oldukça özel hissedebilirsiniz. Kamp sınırları ya da çevrede vakit geçirmek isterseniz de bisiklet sürüşü ya da gezi gibi aktivite çeşitlerini deneyimleyebilirsiniz. Tesiste kalırken kültürel bir keşif yapmak istediğinizde ise Adramytteion Antik Kenti’ne gidebilirsiniz. Ören Cennet Camp tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgiye ulaşmak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş