Orchidee Bungalow

Orchidee Bungalow
4,90

instagram.com/assosorchideebungalow/

0 543 248 17 27

Sazlıaltı Mevki, Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Orchidee Bungalow’da doğanın en güzel renkleriyle dolu butik bir tatil konseptiyle buluşabilirsiniz. Assos ve Küçükkuyu’ya 11 km’lik mesafesi bulunan Orchidee Bungalow, ziyaretçilerin kendini ev konforunda hissedebilmesi için özenle kurulmuş bir bungalow tesisi. Dolayısıyla tesiste konaklarken şehrin yorucu gürültüsünden uzaklaşıp kafa dinleyeceğiniz sakin ve huzurlu bir atmosferle buluşabilirsiniz. Orchidee Bungalow tesisine özel araçla ulaşmak için Behramkale Köy Yolu’nu kullanabilirsiniz. Assos ilçe merkezi üzerinden tesise gitmek için yola çıktığınızda öncelikle Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru Batı yönünde ilerlemelisiniz. Ardından Ayvacık Gülpınar Yolu konumunda sağa dönerek Behramkale Köy Yolu yönünde devam etmelisiniz. Son olarak sağa doğru döndüğünüzde Orchidee Bungalow’u yolun sağ şeridinde görebilirsiniz. Tesise vardıktan sonra aracınızı da güvenle otoparka park edebilirsiniz. Orchidee Bungalow’a toplu taşımayla gelmek için de Küçükkuyu-Assos minibüslerini kullanabilirsiniz. Minibüslerin aktif olmadığı dönemde tesise gelirseniz de taksiyi tercih edebilirsiniz.

Ziyaretçilerine ev konforunu aratmayan Orchidee Bungalow’da konaklayabileceğiniz bungalow odalar bulunuyor. Üstelik özenle dekore edilmiş bungalow yapılarda her türlü ihtiyacınız için kısa süreli çözümlere ulaşabiliyorsunuz. Orchidee Bungalow’un misafir kapasitesi 12 kişi olarak belirlenmiş. Bu nedenle gitmeden önce rezervasyon için mutlaka tesisle iletişime geçmenizi öneririz. Bir tatilde aradığınız konforlu seçenekleri bulabileceğiniz Orchidee Bungalow’da yeme-içme için de türlü alternatifler sunulmuş. Tesisin özel restoranında birbirinden lezzetli yemekleri tadabiliyorsunuz. Restoranın sabah kahvaltısında çeşitli reçellerin dikkat çektiği doyurucu bir öğün sunulurken akşam vaktinde yöresel yemek çeşitleri de çıkarılıyor. Ancak yemyeşil geniş bir araziye kurulmuş tesiste doğayı korumak amacıyla mangal ya da kamp ateşine izin verilmiyor. Dolayısıyla yemek ihtiyaçlarınız için restoranı tercih edebilirsiniz.

Orchidee Bungalow, sakin ve doğa ile iç içe konumu dolayısıyla yoga grupları tarafından tercih ediliyor. Aynı zamanda tesisin sahile 30-40 metrelik mesafesi sayesinde kısa sürede plaja da ulaşmak mümkün. Orchidee Bungalow’da konaklayan misafirler için ücretsiz bir şezlong ve şemsiye imkânı da mevcut. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla yüzme ve dalışın keyfini çıkarabilirsiniz. Orchidee Bungalow’un ziyaretçi kurallarına göre evcil hayvan kabul edilmiyor. Bu nedenle temkinli gelmenizi öneririz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş