Önder Camp

Önder Camp
3,40

facebook.com/groups/ondercamping/

0256 618 15 90

Türkmen, Kuşadası/Aydın

Özel işletme


Hakkında

Kuşadası merkezinde hem kaliteli hem de konforu bir arada bulacağınız bir tatil noktası için Önder Camp’ı tercih edebilirsiniz. Oldukça geniş ve yemyeşil ağaçlarla çevrili bir bahçeye kurulu olan Önder Camp’ta arzuladığınız her türlü hizmete erişebiliyorsunuz. Yakın zamanda konsept değişikliğine giden Önder Camp, misafirler için hem hem karavan hem çadır konaklama konsepti sunuyor. Üstelik özel plaj ve havuz hizmetleriyle de kamp tatilinden beklentileri bir üst noktaya taşımayı başarıyor. Önder Camp, şehrin merkez noktasında bulunduğu hâlde gürültüden olabildiğince izole oluyor. Şehrin yakınlığı birçok noktaya ulaşım için çok kolaylık sağlasa da özellikle yaz sezonu kalabalığa neden olabiliyor. Bu nedenle Temmuz ve Ağustos gibi yaz ortasında tesise gitmeyi düşünüyorsanız rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Önder Camp’ta misafirler için özenle hazırlanan geniş bir çadır ve karavan konaklama bölgesi bulunuyor. Aynı zamanda bölgede konaklayanlar için ev konforunu aratmayacak nitelikte ortak kullanım alanları hazırlanmış. Tesisin ortak kullanım alanlarında misafirlere özel wc, duş, mescid, internet bağlantısı, elektrik, mutfak, havuz, çamaşırhane, bulaşıkhane, mangal alanı ve sıcak su gibi hizmetler sunuluyor. Üstelik ortak kullanım alanı düzenli aralıklarla tesis tarafından temizleniyor. Bu sayede hijyene ilişkin soru işaretleri ortadan kalkıyor. Tesisin misafirler için sunmuş olduğu bir imkân da yemek tercihleri üzerine. Önder Camp’ta konaklarken isterseniz ortak kullanım mutfakta kendi yemeğinizi pişirebilir isterseniz de restoranda damak tadınızı lezzetlendirecek eşsiz tatları deneyimleyebilirsiniz. Üstelik tesiste konaklayan misafirlere özel %30 indirim tarifesi de uygulanıyor.

Kuşadası tatilcilerine hem yeşil hem de mavi bir cennet vadeden Önder Camp’ta misafirler için özel bir plaj ve açık havuz bulunuyor. Bu sayede dilediğiniz noktada özgürce yüzmenin keyfini çıkartabiliyorsunuz. Yüzme dışında farklı aktivitelerle vakit geçirmek isterseniz de trekking, bisiklet sürüşü, gezi ya da koşu yapabilirsiniz. Yemyeşil ağaçlarla çevrili muhteşem bir noktada bulunan Önder Camp’ta hem ruh hem de bedeninizin dinç kalacağını söyleyebiliriz. Merkezi konumu sebebiyle yaz sezonu kalabalıklaşan Önder Camp’ta yer bulabilmek için gitmeden önce rezervasyon yaptırmayı unutmamalısınız.


Yorumlar

Serhat
2022 Kas
öncelikle iki kişi gitmişik ordaki çadırlarda bir gecelik konuklandık bizimle hiç ilgilenmediler temizlik yok lavabolar ve duş yerleri çok pisti çadırın içindeki yataklar konforsuzdu çadırlarda pisti girişteki buz dolabının iç kokmuştu ve bizim poşeteki eşyalarıda kokusu sinmişti ve yiyemeden çöpe attık bence böyle yerler denetlenmeli diye düşünüyorum diğer gidecek olan arkadaşlarda bunları göz önüne bulundurarak gitsinler sonra hüsrana uğramasınlar biz uğradık beş yıldız vermemin sebebi yorumum en üste gözüksün diye

Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Yüzme (Havuz)

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)