Ömer Eşen Tabiat Parkı

Ömer Eşen Tabiat Parkı
4,00

omeresen.tabiat.gov.tr

03122075000

İnlice, Fethiye/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Fethiye Günlüklü’de bulunan Ömer Eşen Tabiat Parkında çam ormanları ve masmavi denizin çevrelediği muhteşem bir doğaya şahit olabilirsiniz. Özel bir işletme tarafından faaliyetleri sürdürülen Tabiat Parkında kendinizi büyükşehrin yorucu gürültüsü ve yoğun yaşam streslerinden izole olmuş hissedebilirsiniz. Kolay ulaşım imkânı sayesinde bölgeye kısa sürede varabilirsiniz. Tesise doğru yola çıktığınızda Göcek ve Fethiye istikametinde Ömer Eşen Tabiat Parkı tabelalarını göreceksiniz. Belirli tabelaları takip ederek kısa süre içerisinde tesise varabilirsiniz. Üstelik özel aracınızla geliyorsanız işletmenin özel otoparkını da güvenle kullanabilirsiniz.

Şehir hayatından izole olurken ruhunuzu dinlendirebilmeniz için tesiste her türlü imkân bulunmakta. Benzersiz bir manzaranın tadını çıkartacağınız Tabiat Parkında arzunuza göre çadır ya da özenle dekore edilmiş kır evlerinde konaklayabilirsiniz. Tesis bünyesinde günlük ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabilmeniz için her türlü imkân sunuluyor. Bölgede konaklarken gün içerisinde çay bahçesi, büfe, kır lokantası, seyir terası, soyunma kabini, sosyal tesisler, iskele, orman köşkü, çeşme, wc, etkinlik alanı, internet bağlantısı ve elektrik gibi birçok imkâna ulaşabilirsiniz. Üstelik tesis imkânlarından faydalanabilmeniz için küçük bir giriş ücreti ödemeniz yeterlidir.

Manzarasıyla görenleri adeta büyüleyen kamp alanına ulaştıktan sonra deneyimleyebileceğiniz birçok aktivite keşfedebilirsiniz. Bölgede yürüyüş yolları ve yeşilliklerle çevrili benzersiz patikalarda bir trekking yapabilirsiniz. Üstelik gördüğünüz doğa anılarını ölümsüzleştirmek için fotoğraf makinesi de kullanabilirsiniz. Tesiste bulunan oyun parkı gibi hizmetler sayesinde ailenizle birlikte konforlu ve eğlenceli bir kamp tatili geçirebilirsiniz. Aynı zamanda işletmede yüzebilir, bisiklet sürebilir ya da sevdiklerinizle voleybolda keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Tesise doğru yola çıkmadan önce detaylı bilgi almak için iletişim adresleri üzerinden yetkililere ulaşabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Kültür
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş