Olimpos Renkli Dünya Camping

Olimpos Renkli Dünya Camping
4,60

instagram.com/olimpos_renkli_dunya_kamp_2/

0534 566 93 06

Yazır, Kilese yakası mevkii No:183, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Doğanın derinliklerinde rengarenk bir dünyayla tanışmak için Olimpos Renkli Dünya Camping’i rotanıza ekleyebilirsiniz. Antalya’nın gözde turizm rotası Olimpos’un göbeğinde yer alan Renkli Dünya Camping, misafirleri şehir gürültüsü ve karmaşadan uzaklaştırarak sakinleştirecek oldukça huzurlu detaylara sahip. Bu sayede hayalini kurduğunuz bir tatilde yılın tüm yorgunluğunu geri planda bırakabilirsiniz. Olimpos Renkli Dünya Camping, Olimpos’un popüler gezi rotaları ve masmavi denizine oldukça yakın bir noktada bulunuyor. Bu sayede tesise toplu taşıma ve özel araçla kolayca ulaşabildiğiniz gibi gün içerisinde gezi aktivitelerinin de keyfini çıkarabilirsiniz.

Kampçıların kendini hem özgür hem de konforlu hissetmesi için özgün detaylarla zenginleştirilmiş Olimpos Renkli Dünya Camping’te kendi çadırınızla konaklayabilirsiniz. Ayrıca çadırınız bulunmadığında işletmenin kendi çadırlarını da kiralayabilirsiniz. Tesisin her iki çadır bölgesi de gölgelik ahşap bir tahta üzerine kurulmuş. Bu sayede çadırda kalırken zeminden uzak bir şekilde konaklayabileceğiniz gibi güneşin rahatsız edici sıcaklığından da uzaklaşabilirsiniz. Olimpos Renkli Dünya Camping’te yeme-içme gibi ihtiyaçlarınız için de ortak kullanım bir mutfak bulunuyor. Çeşitli mutfak araç gereçlerinin sunulduğu ortak kullanım mutfakta kendi yemeğinizi oldukça hijyenik bir şekilde hazırlama şansına sahipsiniz. Ayrıca tesisin ortak kullanım alanında yer alan özel buzdolabında günlük yiyeceklerinizi de güvenle muhafaza ederek yemeklerinize dâhil edebilirsiniz.

Olimpos Renkli Dünya Camping’in Antalya’ın büyüleyici denizine yaklaşık 3 km’lik bir mesafesi mevcut. Dolayısıyla yazın sıcaklarından bunaldığınızda özgür bir denizde yüzme, dalış ya da olta balıkçılığı gibi keyifli aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Tesisin konumu itibariyle yemyeşil bir doğayı keşfedeceğiniz trekking ve gezi gibi aktivitelerle de dolu dolu vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Antalya'nın mavi bir huzuru çağrıştıran eşsiz sokaklarında keyifli yürüyüşler gerçekleştirebilirsiniz. Olimpos Renkli Dünya Camping’in konaklama alternatifleri, hizmet ve fiyatları hakkında güncel ve kapsamlı bilgiler almak için iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş