Olimpos Keçi Cafe Camping

Olimpos Keçi Cafe Camping
4,50

facebook.com/olymposkeci/

0544 808 55 69

Olympos cd Yazır mahallesi No:16 Kumluca Olympos Cd. Olympos/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Tatilinizde eğlenirken konforlu tercihlerle buluşmak için tercihinizi Olimpos Keçi Cafe Camping tesisinden yana kullanabilirsiniz. Antalya’nın Olimpos bölgesinde hizmet veren tesis, bölgedeki işletmelere göre denize en yakın konumda bulunuyor. Ayrıca Olimpos’un eğlence yerlerine ve rengi hiç solmayan sokaklarına olan yakınlığıyla yaz dönemi boyunca sıklıkla tercih edildiğini söyleyebiliriz. “Özgürlük” temasıyla misafirlerini ağırlayan Olimpos Keçi Cafe Camping’in yaklaşık 2500 metrekareyi bulan geniş bir bahçe bölümü mevcut. Bu sayede büyüleyici portakal bahçesinin içinde hayalini kurduğunuz bir tatil anısını gerçeğe dönüştürebiliyorsunuz. Olimpos Keçi Cafe Camping’in konumu itibariyle ulaşım özel araç ve toplu taşımayla sağlanıyor.

Özgürlüğün keyfine varabileceğiniz Olimpos Keçi Cafe Camping’te yaklaşık 80 kişilik geniş bir çadır alanı bulunuyor. Misafirlerin bu çadır alanında kendi çadırları ya da işletmeden tahsis edilen çadırları kiralayarak konforlu bir şekilde konaklayabilmesi mümkün. Tesiste misafirlerin tatil boyunca kendini hem konforlu hem de özgür hissedebilmesi için hizmetler başarılı bir şekilde oluşturulmuş. Aynı şekilde tesiste, misafirlerin kendini huzursuz hissedebileceği katı kurallar bulunmuyor. Bu sayede Olimpos’un göbeğinde hayalini kurduğunuz özgürlüğün keyfini çıkarabilirsiniz. Olimpos Keçi Cafe Camping’te misafirlerin kendi yemeğini hazırlayabilmesi için buzdolabı ve ocak gibi hizmetlerin düşünüldüğü bir ortak kullanım mutfak bulunuyor. Ayrıca burada bulaşık ve çamaşır makinesi gibi kapsamlı mutfak araç gereçlerini de kullanabilirsiniz.

Olimpos Keçi Cafe Camping’in gündüzleri kadar akşamları da eğlenceli bir dokuya sahip. Akşam vakti arkadaşlarınızda ateş başında eşsiz sohbetler edebilir ya da salıncak, köşk ve sedirde vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca günlük streslerinizden arınmak için tesisin meditasyon salonunda kıymetli vakitlere imza atabilirsiniz. Yaz sıcaklarından arınmak için Olimpos’un büyüleyici sularında özgürce yüzmenizi de tavsiye ederiz. Tesise çocuk kabul edilmediğini bilerek gitmelisiniz. Olimpos Keçi Cafe Camping’in yeni sezon ücretlendirme ve hizmet bilgisi için iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş