Nuris Beach Bungalow

Nuris Beach Bungalow
4,20

nurisbeachbungalow.com/

05388993272

Andifli, Limanagzi Mevkii, Kaş/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Masmavi bir denizle baş başa kalacağınız unutulmaz tatili anılarını Nuri’s Beach Bungalow’da biriktirebilirsiniz. Kaş’ın Limanağzı bölgesinde bulunan tesiste hem otel hem de plaj konsepti sunuluyor. Aynı zamanda tesisin konforlu bungalow yapılarında da konaklayabiliyorsunuz. Bütçe dostu tesis, zeytin ağaçlarıyla çevrelenmiş geniş gölgelik bir alanda bulunuyor. Dolayısıyla gün içerisinde dinlenip kafa dinleyebileceğiniz uygun vakitler bulabiliyorsunuz. Turkuaza çalan muhteşem bir denize sahip Nuri’s Beach Bungalow’da uzun süre hayalini kurduğunuz yaz tatilini gerçeğe dönüştürebileceğinizi söyleyebiliriz.

Tesise ulaşım noktasında tekneleri kullanmanız gerekiyor. Dolayısıyla tesise doğru yola çıkmadan bilgi vermeniz önemli. Sırt çantanızla Likya Yolu üzerinden trekking yaparak geziyorsanız yürüyerek de kamp alanına ulaşabilirsiniz. Nuri’s Beach Bungalow’un misafirlere konfor sunan bir diğer özelliği de geniş hizmet olanakları. Tesisin plajında şezlong, şemsiye, soyunma kabini ve minder bulabilirsiniz. Aynı zamanda tesiste wc, duş, sıcak su, internet bağlantısı, elektrik, çamaşırhane, büfe, restoran, bar ve kafeterya gibi olanaklara erişebilirsiniz. Konforlu bir otel konsepti sunan tesisin denizi yarı taşlık yarı kumlu bir özelliğe sahip. Aynı zamanda kıyı bölgeler çocukların girebileceği bir derinliği de geçmiyor. Bu sayede hem aileniz hem de kendiniz için beklentileri karşılayan bir tatile adım atabiliyorsunuz.

Nuri’s Beach Bungalow’da konaklarken bir an bile düşünmenize vakit kalmayacak birbirinden eğlenceli birçok aktivite imkânı bulunuyor. Tesisin özel konumu ve denize sıfır yapısı sayesinde gün içerisinde kano ya da tekne turu yapabilirsiniz. Aynı zamanda akvaryumu andıracak berraklığa sahip bir denizde yüzebilir ve su altı güzelliklerini keşfedeceğiniz bir dalış yapabilirsiniz. Kendinizle baş başa kalmak isterseniz de Likya Yolu üzerinde trekking yapabilirsiniz. Üstelik tesiste kendinizi iyi hissedebileceğiniz birçok atölye etkinliğine de katılabilirsiniz. Tesise doğru yola çıkmadan önce yalnızca bungalow konaklama imkânının sunulduğunu ve çadır kuramayacağınızı göz önünde bulundurmalısınız.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Kano
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Bungalow

Genel

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Tuvalet

Duş