Nurinin Yeri Urla

Nurinin Yeri Urla
3,10

instagram.com/nurinin_yeri_urla/

0 535 655 16 65

Torasan Mah, Dostlar Sitesi Yanı, Cerceva Köyü/Urla/İzmir

Özel işletme


Hakkında

Nuri’nin Yeri Urla’da her imkânı bulabileceğiniz konforlu bir kamp deneyimine imza atabilirsiniz. Tesis, İzmir’in güzide tatil rotası Urla’da hizmet veriyor. Dolayısıyla tesisin kapsamlı hizmetlerinden faydalanırken İzmir’in eşsiz doğasını keşfetme imkânı bulabiliyorsunuz. Kamp, plaj, konaklama ve kahvaltı hizmeti sunan Nuri’nin Yeri Urla tesisine ulaşım hem toplu taşıma hem de özel araçla sağlanıyor. Tesise toplu taşımayla gelirken Dostlar Sitesi konumuna kadar otobüslerden faydalanabilirsiniz. Ancak Dostlar Sitesi’nden sonra kalan kısa yolu yürüyerek kat etmeniz gerekebilir. Ulaşımda özel aracı tercih ediyorsanız da tesise geldikten sonra konaklama ücretine dâhil olarak otopark imkânından faydalanabilirsiniz. 

Nuri’nin Yeri Urla’da tatil boyunca kendinizi özel hissedebileceğiniz konaklama imkânları sunuluyor. Özel işletmede arzunuza göre kendi çadırınızda konaklayabilir ya da tesisin özel tahsis etmiş olduğu çadırları kiralayabilirsiniz. Üstelik çadırınızı denize oldukça yakın bir noktaya kurma şansınız da bulunuyor. Nuri’nin Yeri Urla’da konaklama imkânlarının yanı sıra kaldığınız süre boyunca kolaylık sağlayacak pek çok hizmet sunuluyor. Tesiste yeme ve içme gibi ihtiyaçlarınız için ortak kullanım bir mutfak bulunuyor. Burada almış olduğunuz malzemelerle lezzetli yemekler hazırlama şansınız mevcut. Ayrıca yemekle uğraşmak istemediğinizde tesisin lezzetli yemekler sunduğu özel restoranından faydalanabilirsiniz.

Denize sıfır büyüleyici bir konumda hizmet veren Nuri’nin Yeri Urla tesisinde kumsala kurulan şemsiye ve şezlong gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. Dolayısıyla tatil süresince yüzme, dalış ya da olta balıkçılığı gibi aktivitelerin keyfini çıkarma şansınız bulunuyor. Bunun yanı sıra yalnızca yaz döneminde hizmet veren tesiste doğayı keşfedeceğiniz trekking (doğa yürüyüşü) ve şehir gezisi gibi kültürel aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Nuri’nin Yeri Urla tesisine doğru yola çıkmadan önce hizmet ve güncel fiyat politikası hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga
Voleybol

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş