No9 Camping

No9 Camping
4,80

instagram.com/no9camping/

0 532 169 81 70

Çeltikçi, öteyüz küme evleri No:9, Kızılcahamam/Ankara

Özel işletme


Hakkında

Ankara’da gözlerden uzak kalarak izole bir kamp tatili yapabileceğiniz rotaların başında No9 Camping tesisi geliyor. Ankara’nın Çeltikçi bölgesinde bulunan tesis, yaz sezonu boyunca her yaştan misafiri ağırlamak üzere konforlu bir konseptle kurulmuş. Dolayısıyla No9 Camping tesisinde kamp yaparken kendinizi ev konforunda hissetme şansı bulabiliyorsunuz. Kızılcahamam bölgesinde hizmetlerini sürdüren No9 Camping tesisinin Ankara şehir merkezine 50 dakika ve Kızılcahamam ilçe merkezine yaklaşık 25 dakikayı bulan kısa bir mesafesi mevcut. Güdül Yolu’na yakın noktada bulunan tesise çevre lokasyonlardan yola çıktığınızda kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Üstelik yemyeşil bir doğa içerisinde kurulmuş tesiste aracınızı park edebileceğiniz elverişli rotalar da bulabilirsiniz.

Yakın dönemde hizmet hayatına başlayan No9 Camping tesisinde Ankara’nın büyüleyici doğasını keşfedebileceğiniz konaklama olanakları mevcut. Dolayısıyla tesise adım attığınız andan itibaren şahsi çadır ve karavanınız ile özel belirlenmiş alanlarda kalabilirsiniz. Tesisin konforlu konaklama imkânlarının yanı sıra temel hizmetleri de oldukça gelişmiş. Böylece kamp alanında sıcak su, elektrik bağlantısı, mini market ve duş gibi olanakları bulabilirsiniz. Ayrıca No9 Camping’te ailenizle birlikte keyifli bir mangalın keyfini çıkarabilirsiniz. Kamp alanında mangalı yakarken odun toplamak istediğinizde çevreden elverişli imkânlar bulabilirsiniz. Kendiniz toplamak istemediğinizde ise belirli bir ücret karşılığında tesisten tedarik edebilirsiniz. Ancak kamp alanında yerde ateşe izin verilmediğini bilerek dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Ankara’nın eşsiz doğasında hizmet veren No9 Camping tesisinde deneyebileceğiniz birbirinden çeşitli aktivite imkânları bulunuyor. Öncelikle doğanın birbirinden çeşitli renklerini keşfetmek için çevrede bisiklet sürebilir ya da doğa yürüyüşlerine çıkabilirsiniz. Ayrıca görmüş olduğunuz birbirinden çeşitli güzellikleri unutulmaz kılmak için fotoğrafçılık yapabilirsiniz. No9 Camping’e doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş