Nil Kamp
4,50

facebook.com/nilcamping/

02867526382

Küçükkuyu Assos Yolu Üzeri 5. Km, Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Nil Camping’te atmosferiyle adeta büyüleyen bir doğa kampı yapabilirsiniz. Küçükkuyu Assos Yolu üzerinde bulunan Nil Camping’te misafirlerin kendini hem konforlu hem de özel hissedebilmesi için birçok imkân sunuluyor. Tesisin yaz sezonu boyunca tatilciler tarafından tercih edilmesini sağlayan etkenlerden biri de merkezi ve denize sıfır konum. Masmavi bir denize yakın olmanızı sağlayacak Nil Camping’e gelirken de herhangi bir zorluk yaşamıyorsunuz. Tesise özel aracınızla gelecekseniz Behramkale Köy Yolu’na doğru ilerlemelisiniz. Ardından yaklaşık yarım saatlik bir sürüş süresi sonunda yol üzerinde sol tarafta Nil Camping’i görebilirsiniz. Camping tesisine gelirken tercihiniz toplu taşımadan yana olacaksa da Assos içinde çalışan düzenli minibüs seferlerini kullanabilirsiniz. Üstelik şahsi aracınızla Nil Camping’e geldikten sonra misafirler için özel olarak ayrılmış araç otoparkından faydalanabilirsiniz.

Assos’un muhteşem denizini keşfedeceğiniz bir kamp deneyimi sunan Nil Camping’te konaklama imkânları da oldukça geniş. Tesise gelirken kendi çadırınızı getirebilir ya da özel karavanınızla gelebilirsiniz. Kendinize ait kamp kurabilecek bir çadırınız yok ise işletmenin misafirler için özel olarak tahsis ettiği çadırları kiralayabilirsiniz. Nil Camping’te günlük yeme-içme gibi ihtiyaçlarınızı lezzetli çözümlerle buluşturan bir kafeterya bulunuyor. Buradan açlığınızı giderecek lezzetli öğünler temin edebiliyorsunuz. Üstelik kendi yemeğinizi hazırlamak isterseniz de çadır önünde mangal yakabilir ya da tüpün üzerinde yemeğinizi pişirebilirsiniz. Tesiste misafirler için çadır önünde semaver imkânı da sunuluyor. Dolayısıyla sevdiklerinizle çay saatlerini keyifli bir hâle getirebiliyorsunuz. Gün içerisinde açlığınızı giderecek küçük çaplı atıştırmalıklar için de kafeteryadan çerez, cips ya da dondurma gibi besinler satın alabilirsiniz. Nil Camping’te misafirlerin ihtiyaçlarınız karşılamak üzere wc, sıcak duş, elektrik, internet bağlantısı, soyunma kabinleri, mescid (bay), mescid (bayan), çamaşır ve bulaşık yıkama alanı bulunuyor. Dolayısıyla kamp tatiliniz boyunca birçok ihtiyacınız konusunda mahrum kalmıyorsunuz.

Nil Camping, meşhur Assos denizine sıfır bir konumda yer alıyor. Üstelik tesisin misafirler için ayırdığı özel plajda şezlong ve şemsiyeler de konaklayan ziyaretçiler için ücretsiz olarak sunuluyor. Bu sayede tesisin özel plajında özgürce yüzme ya da dalış yapabiliyorsunuz. İskele şeklinde verilmiş özel alanlarda da olta balıkçılığını deneyebilirsiniz. Doğayı ve bölgeyi keşfetmek isterseniz de mutlaka trekking, bisiklet sürüşü ya da kültürel bir gezi planlamanızı tavsiye ederiz. Nil Camping’in kamp şartlarına göre doğayı korumak amacıyla kamp ateşi yasaklanmış. Dolayısıyla kamp sınırları içerisinde mangal dışında ateş yakamayacağınızı bilerek gitmelisiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)