Neverland Camping

Neverland Camping
4,50

neverlandcamping.com/

0 545 359 96 34

Bademli Köyü Sahil Yolu, Bademli/Ayvacık/Çanakkale

info@neverlandcamping.com

Özel işletme


Hakkında

Özgür ruhunuza ilaç gibi gelecek konforlu bir kamp tatili için Neverland Camping’e gidebilirsiniz. Çanakkale’nin Bademli Köyü’nde yer alan Neverland Camping; çeşitli kamp alanlarından edinmiş olduğu tecrübelerle yoğrulmuş ve yoğun bir emeği kaliteli hizmet politikasıyla birleştiren kamp alanı. Assos’un muhteşem deniziyle baş başa keyifli vakitler geçirmenizi sağlayan tesiste ihtiyaçlarınız noktasında her türlü imkân birinci sınıf kaliteyle sunuluyor. Dolayısıyla ihtiyaç noktasında kamp alanı içerisindeki olanaklardan faydalanabiliyorsunuz. Neverland Camping’in konumu nedeniyle ulaşım yalnızca özel araçla sağlanıyor. Assos ilçe merkezi üzerinden Neverland Camping’e ulaşmak için öncelikle Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru batı istikametinde ilerlemelisiniz. Ardından “Ayvacık Gülpınar Yolu” yönünde sola dönmelisiniz. Daha sonra Bademli Köyü Sahil Yolu’na doğru yöneldiğinizde bir süre düz devam etmeniz gerekiyor. Daha sonra Neverland Camping’i yolun sonunda solda görebileceksiniz. Üstelik tesise vardıktan sonra aracınızı park edebileceğiniz elverişli noktalar da bulabilirsiniz.

Assos’un birinci sınıf kaliteli doğru bir hizmetle buluşturan ilk adresi Neverland Camping’te çeşitli konaklama alternatifleri de bulunuyor. Tesiste tatil anlayışınıza göre şahsi çadırda kalabilir ya da tesisin yerleşik çadırlarını kiralayabilirsiniz. Lüks bir konaklama tercihi yapacaksanız da tesisin özenle dekore ettiği Glamping çadırlara göz atabilirsiniz. Neverland Camping’in özel Glamping çadırlarında sunulan hizmetler sayesinde kendinizi otel odası konforunda bulabilirsiniz. Tesisin yerleşik çadırlarında ortopedik yastık, yatak ve nevresim gibi konforlu imkânlar mevcut. Ayrıca şezlong, duş, plaj, tuvalet, buzdolabı, elektrik, otopark ve mangal alanı gibi hizmetleri konaklama ücretine dâhil olarak bulabilirsiniz. Neverland Camping’te günlük yeme ve içme gibi temel ihtiyaçlarınız için restoran ve kafeterya bölümü de mevcut. Ancak tesiste elektrikli ısıtıcı, çay makinesi, ocak vb. ateşli ürünlerin yakılmasına izin verilmiyor. Dolayısıyla tesisin restoran ve kafeteryasından belirli bir ücret karşılığında faydalanabilirsiniz. Günlük yemek öğünlerini daha lezzetli bir hâle getirmek için de misafirler için sunulan özel alanda mangal pişirebilirsiniz.

Geçmişte birçok önemli aktiviteye ev sahipliği yapan Neverland Camping’te hem ruh hem de vücudunuzu dinlendirecek birçok etkinliğe vakit ayırabilirsiniz. Tesiste konaklayan misafirler için özel bir plaj bölümü mevcut. Bu plajda şezlong hizmetlerinden konaklama ücretine dâhil olarak faydalanabilirsiniz. Dilerseniz gün içerisinde Assos’un berrak denizinde yüzme, dalış ve olta balıkçılığını deneyebilirsiniz. Vücudunuzu dinç tutmak için de tesis çevresinde bir trekking, bisiklet sürüşü ya da meditasyon yapabilirsiniz. Neverland Camping’in hizmet politikası ve konaklama imkânları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmek için iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Glamping

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş