Nehir Evi Konaklama & Camping

Nehir Evi Konaklama & Camping
3,80

nehirevi.com/

0 539 332 62 10

Harmankaya/Merkez/Düzce

info@nehirevi.com

Özel işletme


Hakkında

Doğanın ferahlatıcı ruhunu içinizde hissedebilmek için Nehir Evi Konaklama & Camping’e gidebilirsiniz. Düzce merkezinde yer alan Nehir Evi, konforlu bir konaklama imkânı sunarken eğlenceli aktivitelerle keyifli birçok deneyime imza atmanızı sağlıyor. Büyüleyici bir atmosferle dinlendirici kamp tatilini deneyimleyebileceğiniz Nehir Evi Konaklama & Camping tesisine ulaşım hem özel araç hem de toplu taşımayla sağlanıyor. Nehir Evi tesisi İstanbul’a 210 km, Sakarya’ya 68 km, Yalova’ya 200 km ve Kocaeli’ne yaklaşık 126 km uzaklıkta yer alıyor. Dolayısıyla tesise çevre illerden özel araç, karavan ve toplu taşımayla kolayca ulaşım sağlanıyor.

Ormanlık alanda yeşilin doğasıyla tanışacağınız Nehir Evi Konaklama & Camping’te çeşitli konaklama alternatifleri bulunuyor. Tesiste 15 adet nehir evi ve 7-8 bin kişilik çadır kurma alanı bulunuyor. Aynı zamanda tesiste kendi karavanınızla gelip park edebileceğiniz elverişli bir rota da mevcut. Nehrin huzurlu sesiyle birlikte çok geniş bir alanda çadır ve karavan kampı yapabileceğiniz Nehir Evi’nde yemek noktasında restoranın lezzetli öğünlerini deneyimleyebilirsiniz. Restoranda kahvaltı, açık büfe ve ızgara gibi farklı seçenekler mevcut. Böylece yemek konusunda dilediğiniz tercihi yaparak düşlediğiniz bir kamp anısını gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Düzce'nin Cumayeri ilçesinde, Melen Çayı üzerinde kurulu Nehir Evi Konaklama & Camping tesisinde macera dolu ruhunuza adeta bir ilaç gibi gelecek kamp tatiline imza atabilirsiniz.

Büyüleyici bir doğanın ortasında dağlardan gelen tertemiz bir atmosfer vadeden Nehir Evi’nde kamp yaparken eğlenceli birçok aktiviteyi deneyebilirsiniz. Yaz ve kış fark etmeksizin her mevsim sınırsız ziyaretçi ağırlayan tesiste rafting, zipline, trekking ve ata binme gibi macera dolu etkinlikleri yapabilirsiniz. Daha durağan bir konaklama gerçekleştirmek isterseniz çevrede gördüğünüz büyüleyici manzaraları fotoğraflayabilirsiniz. Ayrıca tesiste yemyeşil bir ormana karşı ruhunuzu dinlendirecek bir yoga yapabilirsiniz. Nehir Evi Konaklama & Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce çeşitli sorularınız için iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

At Binme
Zipline
Yoga
Doğada Yürüyüş
Yüzme (Nehir)
Gezi
Rahatlama
Balık Tutma
Kültür
Bisiklet

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş