Nefes Doğa Evi | Kamp ve Piknik Alanı

Nefes Doğa Evi | Kamp ve Piknik Alanı
4,60

kucukkuyu-nefes-dag-evi-piknik-kamp-alani.business.site/

0 532 499 86 37

Adatepe, Köy Yolu 3.Km, Bahçedere/Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

[Nefes Doğa Evi tesisi 2023 yılında geçici olarak hizmete kapalıdır.]

Tatil boyunca doğanın keyfini çıkarabileceğiniz rotalardan biri de Nefes Doğa Evi. Hem kamp hem de piknik alanı olarak hizmet veren tesis, İzmir Çanakkale Otoyolu’na yakın bir konumda yer alıyor. Ayrıca tesisin Mıhlı Şelalesi’ne olan yakınlığı tatilinize de kültürel bir boyut kazandırıyor. Ayvacık Bahçedere mevkiinde hizmet veren Nefes Doğa Evi Kamp ve Piknik Alanı’na özel araçla Küçükkuyu ilçe merkezinden ulaşmak için öncelikle İzmir Çanakkale Yolu/D550/E87 hedefine doğru ilerlemeniz gerekiyor. Ardından 3. Cadde yönünde devam ederken sırayla; sol, sağ, sol, sağ ve sağa doğru dönüş yaptığınızda Halil Efendi Cd. Yönüne ulaşacaksınız. Daha sonra caddeye doğru sağa döndüğünüzde kısa bir süre sonra Nefes Doğa Evi’ne ulaşabilirsiniz. Üstelik tesise vardıktan sonra özel aracınızı güvenli araç otoparkına park edebilirsiniz.

Doğanın her rengine şahit olmanızı sağlayan Nefes Doğa Evi Kamp ve Piknik Alanı’nda konaklama birimleri çadır, bungalov ve karavan olarak sıralanıyor. Tesiste hem kendi çadırlarınızda hem de yerleşik çadırlarda kalabilirsiniz. Ayrıca tesisin 2 tane ahşap bungalov evlerini kiralayabileceğiniz gibi karavan park alanını da kullanabilirsiniz. Piknik alanı olarak da hizmet veren Nefes Doğa Evi’nde mangal da yakabilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde yemek öğünlerini lezzetli bir hâle getirmek için tesisin restoranını tercih edebilir ya da ortak kullanım mutfakta şahsi yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Enerjinin güneş enerjisiyle sağlandığı Nefes Doğa Evi’nde her türlü ihtiyacınıza hitap etmek üzere çamaşır ve bulaşık yıkama alanları da mevcut. Ancak tesiste yalnızca gündüz vakti çamaşır yıkandığını unutmamalısınız.

Doğaseverlerin her türlü isteğine hitap eden Nefes Doğa Evi’nde her yaştan misafirin kendini mutlu hissedebileceği olanaklar bulunuyor. Tesisin çocuklar için hazırladığı oyun alanında çocuklarınızla birlikte keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca doğanın yenileyici atmosferine tanık olacağınız bir trekking ya da bisiklet sürüşü de yapabilirsiniz. Mıhlı Şelalesi’ne yakın konumda bulunan doğa evinde kültürel bir gezi yapmak için de mutlaka şehir turu yapmanızı tavsiye ederiz. Nefes Doğa Evi Kamp ve Piknik Alanı’na doğru yola çıkmadan önce çeşitli sorularınız hakkında yanıt almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

mehmet
2023 Tem
kapatmıilar

Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş