Nazarköy Kamp Alanı

Nazarköy Kamp Alanı
4,20

--

--

Nazarköy, Kemalpaşa/İzmir


Hakkında

İzmir’in Kemalpaşa beldesinde konumlanan Nazarköy kamp alanı şirin ve huzurlu bir tatil imkânı sunuyor. Ücretsiz Nazarköy kamp alanına toplu taşıma ya da özel araç ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Huzurlu bir dere ve nezih yürüyüş yolunun olduğu bölgede kuş cıvıltılarıyla dolu muhteşem bir kamp tatili yapabilirsiniz. Ücretsiz kamp alanında herhangi bir özel işletme bulunmuyor. Bu nedenle günlük ihtiyaçların büyük bir çoğunluğunu profesyonel kampçılık tecrübelerinizle doğada giderebilirsiniz. Kamp alanında yalnızca doğal bir su kaynağı bulunur. Bu sayede doğada su ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Ege’nin nazar boncuğu kamp alanında yaz ya da kış fark etmeksizin sezonun her zamanında kamp yapabilirsiniz. Kış sezonunda kamp yapacaksanız gece soğuklarına karşı yanınızda kalın kıyafetler götürmenizi öneririz. Aynı zamanda kış ayında kamp bölgesine gelirseniz ateş yakmak için odunları gündüzden toplayabilirsiniz. Bu sayede kuru odunlar toplayarak güvenli bir ateş yakabilirsiniz. 

Nazarköy kamp alanı doğanın mucizelerini kampçılara sunmaya devam ediyor. Mavi ve yeşili birleştiren muhteşem doğasında birbirinden farklı aktiviteleri deneyimleyebilirsiniz. Yanınızda bir mat bulunuyor ise oksijeni bol doğada mutlaka yoga yapmanızı öneririz. Bunun yanı sıra dere kenarında harika bir trekking rotası oluşturabilirsiniz. Bölgeye gitmeden önce ihtiyaçlarınız yol üzerinden temin etmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

23°/14° C

Rain

Per (23.May)

23°/14° C

Clear

Cum (24.May)

23°/13° C

Clear

Cmt (25.May)

23°/14° C

Clouds

Paz (26.May)

21°/12° C

Clouds

Pzt (27.May)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Nehir)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Ağaçlık alan